У 2021 році проект «Поліцейський офіцер громади» Національна поліція планує поширити на усі регіони України.
Наступними регіонами запровадження проекту будуть Вінницька, Київська, Одеська та Полтавська області, де вже тривають зустрічі представників Нацполіції з керівництвом громад щодо їх участі у проекті.
З 15 по 25 грудня 2020 у цих регіонах триватиме онлайн-анкетування громад. У січні-березні 2021 року – визначення громад, підписання меморандумів, відбір поліцейських та направлення їх на навчання.
Після цього проект буде поширений і на інші області, які поки не беруть у ньому участі - Херсонську, Чернігівську та Чернівецьку області, - та на регіони, де проект запроваджений частково: Житомирську, Миколаївську, Сумську та Тернопільську області.
З усіх питань стосовно впровадження Проекту у вашій громаді звертайтеся до представника Управління превентивної діяльності у вашій області.
Ознайомитися зі зразками документів, які громада має подати для участі у проекті, з вимогами до громад, а також дізнатися більше про проект можна у додатках до цієї публікації.
Довідка
Проект «Поліцейський офіцер громади» вже запроваджено у 13 областях: Волинська, Донецька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Рівненська, Харківська, Хмельницька, Черкаська.
Вже працюють 365 поліцейських офіцерів громади у 229 громадах (Волинська – 33, Донецька –15, Дніпропетровська – 73, Запорізька – 30, Кіровоградська – 21, Луганська – 14, Рівненська – 32, Харківська – 26, Черкаська – 27, Хмельницька – 58) та окремих громадах 8 регіонів (Львівська – 2, Закарпатська – 4, Тернопільська – 1, Житомирська – 13, Київська – 7, Сумська – 1, Полтавська – 3, Миколаївська – 5).
В Харківському національному університеті внутрішніх справ навчається 89 поліцейських (Закарпатської - 14, Івано-Франківської - 33 і Львівської областей - 36, а також окремих територіальних підрозділів Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Миколаївської, Сумської областей, у яких громади беруть участь в проекті позачергово).
Приєднані файли:
Теги:
Джерело:
Прес-центр ініціативи «Децентралізація»
Поділитися новиною:
18 листопада 2024
Освітній маркер: що нового в освіті за жовтень
Освітній маркер: що нового в освіті за жовтень
У новому випуску «Освітнього маркера» від Швейцарсько-українського проєкту DECIDE - дайджест подій та рішень...
15 листопада 2024
Шведський Бурльов та український Златопіль — міста-побратими
Шведський Бурльов та український Златопіль —...
Місто Златопіль - центр Певомайської громади на Харківщині, та шведський муніципалітет Бурльов познайомилися завдяки...
15 листопада 2024
Про особливості звільнення працівника з ініціативи роботодавця розповіли експерти U-LEAD з Європою
Про особливості звільнення працівника з...
Програма «U-LEAD з Європою» провела захід для представників громад, присвячений правовим аспектам звільнення...
15 листопада 2024
«Муніципальна няня»: тепер ВПО та жителі...
«Муніципальна няня» — це послуга догляду за дитиною до досягнення 3-річного віку (або 6-річного віку у визначених...