03 березня 2024
Logo slogan

У Тернополі і сусідніх селах почали працювати поліцейські офіцери громади

 

1 лютого 2022 року у Тернополі стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади», ініційований Національною поліцією України за підтримки Посольства США та ICITAP.

Відтепер на території Тернопільської міської територіальної громади працюватимуть офіцери Національної поліції, що забезпечуватимуть безпеку мешканців та будуть надійною охороною порядку у громаді.

Для належної роботи офіцерів у Тернополі за кошти бюджету громади облаштували поліцейську станцію та придбали новий службовий автомобіль. Ще один автомобіль для поліцейського офіцера придбала та передала Національна поліція.

«Тернопіль із задоволенням долучився до проєкту «Поліцейський офіцер громади». А оскільки поліцейський офіцер громади житиме і працюватиме на території Тернопільської громади, дуже важливою є співпраця місцевих органів влади, мешканців і поліції у покращенні безпекового простору громади, - сказав міський голова Тернополя Сергій Надал. – Тож для своєчасного реагування на виклики і належного обслуговування сіл Тернопільської міської територіальної громади, сьогодні ми вручаємо ключі поліцейським від нового службового автомобіля, придбаного за кошти місцевого бюджету. Ще один такий автомобіль переданий для потреб офіцерів громади від Національної поліції».

Сучасний автомобіль, обладнаний усім необхідними, отримала також вибухотехнічна служба ГУНП в Тернопільській області, а ще чотири службові автомобілі передали для роботи підрозділів слідства, кримінальної поліції районних відділів та відділень поліції.

Для взаємодії органів поліції з громадськістю шляхом підготовки та виконання спільних проєктів, програм і заходів для підвищення безпеки населення та покращення ефективності виконання поліцією покладених на неї завдань, на території Тернопільської громади діє програма «Безпечна громада» на 2021-2022 роки». Відповідно до завдань програми, щороку з бюджету громади виділяються кошти на покращення матеріально-технічної бази Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області, технічного обслуговування та ремонт транспортних засобів, проведення відновлювальних робіт, капітальний ремонт приміщень, облаштування поліцейських станцій, забезпечення паливно-мастильними матеріалами та придбання службового легкового автомобіля для правоохоронців.

Теги:

безпека поліція

Область:

Тернопільська область

Громади:

Тернопільська територіальна громада

Джерело:

Тернопільська міська рада

Поділитися новиною:

Читайте також:

22 лютого 2024

«Мало – просто щось купити дітям. Їм треба голос». Як у Терешківській громаді працюють зі шкільним бюджетом

«Мало – просто щось купити дітям. Їм треба...

Авторка: Марія Булейко (Марковська) У 2018-му році до Терешківської сільської громади, що на Полтавщині, увійшли...

22 лютого 2024

«Треба вирішувати проблеми спільно, а успіхами ділитися з іншими». DECIDE розвиває співробітництво громад у сфері освіти

«Треба вирішувати проблеми спільно, а успіхами...

Швейцарсько-український проєкт DECIDE не тільки активізує життя громад, а ще й стимулює їх до створення спільних...

21 лютого 2024

В Олицькій громаді Волинської області запрацював Центр надання адміністративних послуг

В Олицькій громаді Волинської області...

Олицька громада Луцького району Волинської області відкрила сучасний ЦНАП. Центр надаватиме більше 170 видів...

19 лютого 2024

«Ви нам – ІРЦ, а ми вам – Центр розвитку для педагогів». Як на Полтавщині громади співпрацюють

«Ви нам – ІРЦ, а ми вам – Центр розвитку для...

Авторка: Марія Булейко (Марковська) У Решетилівській громаді, що на Полтавщині, є Центр професійного розвитку...