Баранівський міжшкільний ресурсний центр «Мрії в дії» виконав свій перший тендер від Програми «U-LEAD з Європою» на пошиття захисних масок. 10 червня 8 500 захисних масок було відправлено у Київ для подальшого поширення серед найбільш вразливих громад.
Швейний коворкінг став одним із переможців тендеру, оголошеного МБФ «Карітас України» в рамках ініціативи «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19» Програми «U-LEAD з Європою».
«Завдяки гарній та швидкій роботі колективу Баранівського міжшкільного ресурсного центру, а також завдяки сучасному обладнанню, яке було закуплено коштом ЄС в рамках проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ», нам вдалося впоратися з нашим першим тендером вчасно та якісно. Я вдячний працівникам за віддану працю», – говорить Василь Назарчук, директор Баранівського МРЦ.
«Маленькі кроки творять великі зміни, і «Молодіжний кластер органічного бізнесу» в Баранівській ОТГ є прекрасним прикладом цього! Швейний коворкінг у Баранівці – це маленький крок до нового конкурентного та інклюзивного середовища в громаді. Ми продовжуємо рухатись вперед, підтримуючи місцеві ініціативи та впроваджуючи подібні проєкти», - зазначає Фредерік Куне, перший радник Представництва ЄС в Україні.
Коворкінг у громаді працює вже другий рік. Новенькі швейні машинки використовуються для навчання дітей шиттю, а також є можливістю додаткового заробітку для викладачів, які шиють на них вироби на замовлення. Проєкт «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу і передбачає будівництво прозорого офісу, міні-сироварні, міжшкільного ресурсного центру та створення трьох сільськогосподарських кооперативів. На реалізацію цих ідей громада отримала 795 тисяч євро грантових коштів.
Цей проєкт громада реалізує спільно з ГО «Інститут громадянського суспільства» та фермерським господарством «Галекс-Агро».
Фото - з офіційного сайту Баранівської ОТГ
Теги:
Область:
Житомирська областьГромади:
Баранівська територіальна громадаДжерело:
Програма «U-LEAD з Європою»
08 квітня 2025
«Усе змінила одна дитина». Як Ворохта й Верховина налагодили співпрацю навколо ІРЦ
«Усе змінила одна дитина». Як Ворохта й...
Авторка: Марія Булейко (Марковська) Ворохтянська територіальна громада, що на Івано-Франківщині, утворилася у...
07 квітня 2025
«Усі діти – наші». Як і навіщо дві громади на Одещині співпрацюють навколо ІРЦ
«Усі діти – наші». Як і навіщо дві громади на...
Авторка: Марія Булейко (Марковська) У 2019 році ІРЦ Кодимської міської ради Подільського району Одеської області...
21 березня 2025
Як працює Центр життєстійкості у Валківській громаді
Як працює Центр життєстійкості у Валківській...
Рік тому у Валківській громаді запрацював перший в Харківській області центр життєстійкості, створений Харківською...
13 березня 2025
Інтеграція податкових послуг у ЦНАП: досвід Мереф’янської громади
Інтеграція податкових послуг у ЦНАП: досвід...
Мереф’янська громада стала однією з перших в Україні, де у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) запровадили...