26 February 2024
Logo slogan
Проєкт UCORD оголошує відбір додаткових партнерських областей
Проєкт UCORD оголошує відбір додаткових партнерських областей

Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD планує розширити географію діяльності ще на дві області та оголошує конкурс на отримання статусу пілотної партнерської області проєкту UCORD.


До 28 грудня триває прийом заявок від українських агенцій регіонального розвитку. До 15 грудня приймаються запитання щодо процедури відбору, усі деталі якої описано у документі за посиланням.

Яка саме підтримка передбачається проєктом UCORD?

Два найкращі заявники отримають від проєкту UCORD базове інституційне фінансування АРР протягом трьох років.

Окрім цього, переможці отримають консультативну підтримку від проєкту UCORD для впровадження та координації за допомогою АРР процесів планування відновлення на обласному й місцевому рівнях, технічну підтримку для розробки Комунікаційної стратегії розвитку АРР, а також можливість проходження навчальних програм і міжрегіональних та міжнародних обмінів досвідом.

На додаток до згаданого у відібраних двох пілотних партнерських областях проєкт UCORD реалізовуватиме флагманські проєкти із водопостачання, водовідведення, управління відходами, а також інноваційні проєкти у сфері культури й культурних індустрій.

Документ-оголошення, який містить усі деталі конкурсу, вимоги до заявок, інформацію про процедуру відбору, доступний за посиланням.

Views: 362
Related news: international support
Read more: