28 травня 2024
Децентралізація
Категорії
  1. Головна
  2. Міжнародна підтримка
  3. Проєкт UCORD
Проєкт UCORD
Проєкт UCORD
Дата початку:
01.12.2022
Дата завершення:
30.11.2026
Сума допомоги:
8,74 млн CHF

ШВЕЙЦАРСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ «ЗГУРТОВАНІСТЬ ТА РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНИ», UCORD


Швейцарсько-український проєкт «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD, зосереджується на трансформації організаційних структур агенцій регіонального розвитку (АРР) в Україні, а також розбудові їх спроможностей задля утвердження їх ролі провідників та фасилітаторів відновлення, здатних визначати регіональні пріоритети та формувати партнерства для розробки та втілення проектів, які сповна реалізовують потенціал регіонів.

Проєкт втілюється за підтримки Швейцарії через Швейцарськоу агенцію розвитку та співробітництва, компанією NIRAS Sweden AB. Наразі проєкт UCORD перебуває у своїй першій фазі, яка розпочалася у грудні 2022 р., та триватиме до листопада 2026 року. Всього проєкт розрахований на три 4-річні фази загальною тривалістю 12 років.

Метою проєкту UCORD є сприяння скоординованим діям з відновлення та злагодженого регіонального розвитку з боку громадян, бізнесу і органів влади, що у свою чергу покращує якість життя людей, зміцнює стійкість суспільства, мир та соціальну згуртованість в Україні.

 

У першій фазі проєкт складається із 3 компонентів

Компонент 1 передбачає розвиток регіональної політики в Україні шляхом підтримки та зміцнення Агенцій регіонального розвитку (АРР) у пілотних областях

Компонент 2 спрямований на покращення надання публічних послуг у секторі WASAW (водопостачання, водовідведення та управління відходами) з акцентом на навколишнє середовище

Компонент 3 спрямований на побудову соціальної згуртованості через культуру, діалог і креативні індустрії

 

ПІЛОТНІ ПАРТНЕРСЬКІ РЕГІОНИ ПРОЄКТУ

У результаті ретельного процесу відбору пілотними регіонами-партнерами проєкту стали Вінницька, Сумська, Тернопільська та Хмельницька області. Проєкт UCORD тепер підтримує АРР кожної з цих областей.

 

КОНТАКТИ:

Електронна скринька: ucord@niras.se

Фейсбук-сторінка: https://www.facebook.com/UCORDproject

LinkedIn-сторінка: https://www.linkedin.com/company/ucord-project

 

ОБЛАСТІ, ДЕ ПРАЦЮЄ ПРОЄКТ: