21-22 лютого у Черкаському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, відбувся перший workshop – кущовий семінар «Майстерня співробітництва громад Черкащини». Учасниками стали понад 50 представників Черкаського, Кам’янського, Смілянського, Чигиринського районів, а ще – Білозірської, Ротмистрівської, Кам’янськоїта Степанківської ОТГ.
- Головна мета цього заходу – допомогти покращити життя мешканців наших громад за рахунок співпраці, - констатує директор Черкаського ЦРМС Сергій Слинько. – Завдяки співробітництву, громади отримують нові можливості і економлять власні ресурси. Уже сьогодні наші громади домовляються про створення спільних методичних кабінетів, придбання спільної техніки для сільгосп- та комунальних робіт, тощо. Тож ми покладаємо сподівання, що після наших майстерень в області будуть укладені та реалізовані нові договори співробітництва.
- За кількістю зареєстрованих угод Черкащина уже сьогодні посідає 5 місце у рейтингу Мінрегіону, - зазначає заступник директора Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Сергій Даниленко. – Аби досягти амбітної мети – зареєструвати протягом 2018 року у Мінрегіоні 20 договорів міжмуніципального співробітництва, у 2019 році – 30, і проводяться такі от навчання. Учасники «Майстерні співробітництва громад Черкащини» дізнаються про нюанси впровадження договорів співробітництва, кращі практики реалізації таких договорів в Україні та напрацьовують власні моделі співробітництва.
Майстерні стали спільною ініціативою Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА, Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, Черкаської Агенції регіонального розвитку, Черкаського регіонального відділення АМУ, Черкаського обласного центр перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців.
Загалом, заплановано, що такими кущовими семінарами (серією із 5 заходів) буде охоплено усю область.
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Черкаська областьДжерело:
Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...