У Полтаві відкрився регіональний центр розвитку місцевого самоврядування
Наступного дня після того, як Центр розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС) відкрив свій перший регіональний підрозділ у Кропивницькому, Полтава відкрила свій регіональний центр за підтримки фінансованої Євросоюзом Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» і Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).
Пітер Вагнер, керівник Групи підтримки України, створеної за рішенням голови Європейської комісії в квітні 2014 року, та Валерій Головко, голова Полтавської обласної державної адміністрації, розрізали червону стрічку на відкритті офісу ЦРМС у Полтаві та взяли участь у круглому столі з питань реформи децентралізації та її підтримки Європою.
«Я хочу подякувати нашим європейським партнерам, тому що завдяки їхній підтримці, зокрема фінансовій, ма маємо достатньо спроможностей проводити реформу децентралізації в Полтавській області», -- зазначив Валерій Головко.
«Ми переконані, що зміни в країні повинні відбудуватися знизу догори, - сказав Пітер Вагнер. – Європейський Союз від початку підтримав ідею децентралізації, бо, як ми думаємо, саме через це Україна має розвиватися в майбутньому».
«Для нас це чудовий ранок, оскільки ми відкриваємо регіональний центр у Полтавській області, -- наголосив Бастіан Файгель, програмний директор U-LEAD від GIZ. – Децентралізація є реформою, яка користується великою політичною підтримкою. Партнери U-LEAD з реалізації програми раді перетворити цю політичну підтримку на розвиток».
Центр розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС) є некомерційною установою з 24 регіональними центрами, створеною для зміцнення потенціалу українських державних і місцевих органів влади на центральному, регіональному та місцевому рівнях у тісній співпраці з Мінрегіоном.
Довідкова інформація:
Програма «U-LEAD з Європою» фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією та надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізації в Україні. «U-LEAD з Європою» виконується в 2016-2020 роках Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Шведським агентством міжнародного розвитку та співробітництва (Sida) у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон). Більш детальну інформацію можна знайти на: www.u-lead.org.ua

Теги:
Область:
Полтавська областьДжерело:
Програма «U-LEAD з Європою»

Поділитися новиною:
24 липня 2025
Що таке академічний ліцей і як допомогти дитині обрати профіль - запис вебінару
Що таке академічний ліцей і як допомогти дитині...
Швейцарсько-український проєкт DECIDE провів вебінар на тему: «Що таке академічний ліцей і як допомогти дитині обрати...
24 липня 2025
Швейцарія продовжує підтримку відновлення житла...
Громадська організація "ДЕСПРО" разом із Helvetas Swiss Intercooperation у межах швейцарської допомоги Україні...
23 липня 2025
Один мер — десять партнерств: Мартін Асмут став Амбасадором дружби міст від Cities4Cities
Один мер — десять партнерств: Мартін Асмут став...
Нагороду вручено 19 липня у німецькому Гофштеттені — за лідерство, що надихає інші муніципалітети знаходити...
23 липня 2025
Спорт, екскурсії та нові знайомства: історія взаємопідтримки Львівщини та Херсонщини
Спорт, екскурсії та нові знайомства: історія...
У новому епізоді проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» амбасадор Андрій Бєдняков разом із дітьми з...