5 вересня 2017 року в приміщенні Миколаївської ОДА відбулася публічна презентація проектів та можливостей співпраці з ЄС для Миколаєва та Миколаївської області в рамках інформаційної кампанія «Будуймо Європу в Україні» за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні.
Основним спікером заходу став Мартті Лутсар, комунікаційний менеджер Представництва ЄС в Україні. Миколаївську область представляли працівники Миколаївської ОДА, керівники та експерти регіональних представництв міжнародних проектів, в тому числі й тих, що фінансуються за кошти Європейського Союзу, представники медіа-середовища, неурядових організацій та бізнес-структур.
Від Програми «U-LEAD з Європою» у заході взяли участь Ольга Савченко, радниця Дніпропетровського регіонального хабу, Лілія Кравчук та Микола Дурман – експерти Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.
Під час проведення заходу присутні обмінялися інформацією про діяльність своїх проектів, кращі практики та результати в Миколаївській області.
«Партнерство Україна – ЄС це зміцнення економіки, громадянського суспільства і публічного урядування в Україні. Серед основних пріоритетів партнерства на 2017 рік визначено оптимізацію управління державними фінансами, реформування публічної служби, енергоефективність та енергоменеджмент. Європейський Союз має дуже великі освітні, культурні та бізнесові можливості співпраці з Україною» - такий основний посил дав учасникам заходу Мартті Лутсар, Комунікаційний менеджер Представництва ЄС в Україні.
«Програма «U-LEAD з Європою» - це один з найбільш амбітних та ефективних проектів, що фінансуються за рахунок коштів країн-членів ЄС. Його діяльність направлена на підтримку реформи децентралізації, що включає в себе реформування міжбюджетних відносин, створення об’єднаних територіальних громад, розробку стратегій їх розвитку, надання сучасних адміністративних послуг тощо. Вважаю, що така допомога дуже цінна для всіх громад Миколаївської області, адже наші проекти дають їм поштовх до зростання. А таке зростання, в свою чергу, повинно приводити до підвищення якості життя наших громадян» - зазначила Лілія Кравчук, експерт з децентралізації Миколаївського ЦРМС, коли представляла його діяльність.
Проведення заходу показало, наскільки є важливим для Миколаївської області робота зі структурами ЄС. Інформаційна кампанія «Будуємо Європу в Україні» дозволяє підвищити рівень обізнаності мешканців Миколаївської області щодо розвитку відносин між Україною та ЄС, а також сприяє поширенню європейських цінностей.
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Миколаївська областьДжерело:
Миколаївський центр розвитку місцевого самоврядування
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...