16 July 2024
Децентралізація
Доплати представникам місцевої влади за роботу з міжнародними партнерами - законопроект готовий до першого читання
Доплати представникам місцевої влади за роботу з міжнародними партнерами - законопроект готовий до першого читання

20 травня парламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування повторно розглянув проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання участі державних органів та органів місцевого самоврядування в реалізації програм та проектів міжнародної технічної допомоги та транскордонного співробітництва №10284. Комітет рекомендував Верховній Раді України ухвалити законопроект у першому читанні.


Як повідомлялося, цей законопроект дозволить доплачувати працівникам органів місцевого самоврядування, обласних та районних адміністрацій з коштів, залучених через проекти міжнародного співробітництва.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться, що його мета - забезпечити належну оплату праці за додаткове навантаження посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, залучених до участі в проектах (програмах), що фінансуються за рахунок коштів бюджетної підтримки, допомоги i грантів Європейського Союзу, урядів та/або муніципалітетів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ.

Представники Комітету зазначили, що між першим і другим читанням норми законопроекту треба буде узгодити з загальною рамкою реформи оплати праці публічних службовців, передбаченою в тому числі законопроектом №8222 (ухвалений за основу 28.07.2023).

Views: 394
Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Related news: personnel
Read more: