16 June 2024
Децентралізація
Конгрес – найпотужніша платформа для вирішення актуальних питань, – Вʼячеслав Негода
Конгрес – найпотужніша платформа для вирішення актуальних питань, – Вʼячеслав Негода

Керівник Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад Вʼячеслав Негода розповів в ефірі телемарафону “Єдині новини” про Розширене засідання Президії Конгресу, яке відбулося 29 серпня під головуванням керівника Офісу Президента Андрія Єрмака.


На початку розмови Вʼячеслав Негода нагадав, що Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України – це консультативно-дорадчий орган, до складу якого входять всі представники усіх рівнів місцевого самоврядування та центральної влади. 

“Туди входять голови громад, обласних рад, військових адміністрацій. Все місцеве самоврядування там представлено. Друга частина – центральні органи влади – виконавчої, законодавчої. Це фактично найпотужніша, найбільш універсальна платформа для проведення комунікацій, зустрічей щодо вирішення найбільш актуальних питань, які турбують сьогодні нашу країну”, – зазначив Вʼячеслав Негода.

За словами керівника Офісу Конгресу, розширене засідання Президії було присвячене тематиці Херсонської області. На засіданні Президії Конгресу обговорювалися питання щодо подолання наслідків підриву Каховської ГЕС. Йдеться про розмінування, забезпечення водою, енергетику, відновлення соціальної інфраструктури. 

“Дуже важливо, що саме на цьому засіданні було обрано формат згідно з яким була можливість підключити представників всіх територіальних громад Херсонської області. Звісно, йдеться про деокуповані громади. Ми могли почути про ті питання, завдання, які вирішуються з боку центральних органів влади, обласної військової адміністрації, наших партнерів, донорів. Водночас спілкування дало можливість також почути про наявність окремих проблем”, – розповів очільник Офісу Конгресу.

В рамках розширеного формату до засідання Президії Конгресу долучилися фермери та аграрії Херсонської області.

“Агробізнес дуже турбує питання кредитування, надання кредиту під уже зібраний урожай. Багато інших питань”, – наголосив Вʼячеслав Негода.

За його словам, за результатами безпосереднього обговорення будуть прийняті протокольні рішення, доручення для вирішення проблем регіону.

 

 

Views: 764
Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Related news: Konhres mistsevykh ta rehionalnykh vlad
Read more: