25 громад та 3 ОВА Волинської, Полтавської та Львівської областей пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

2 листопада 2022 року стартував новий проєкт «Тренінги з муніципальних комунікацій та роботи з населенням у територіальних громадах», який реалізовується ГО «Комунікації для змін» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».


Метою проєкту є проведення навчання з комунікацій для очільників громад та фахівців з комунікацій з 25 партнерських громад USAID «ГОВЕРЛА» та 3-х обласних військових адміністрацій Волинської, Полтавської та Львівської областей.

Навчання в межах проєкту буде спрямоване на усвідомлення важливості планування комунікації, формування навичок визначення цілей комунікації, цільових аудиторій та зацікавлених сторін, створення комунікаційних повідомлень, розробки контенту, вивчення структури та принципів створення основних комунікаційних документів та інші теми, які актуальні для кожної з обраних громад. Це дозволить сільським, селищним та міським головам отримати знання та навички для ефективного спілкування як із мешканцями громад, так і з партнерами на місцевому та регіональному рівні, а також краще реагувати на кризові ситуації.

У рамках проєкту також будуть розроблені посібники з найбільш актуальних тем в сфері комунікацій, які будуть розповсюджені у громадах. Тренінги проводитимуть досвідчені тренерки з комунікацій та менеджменту ГО «Комунікації для змін».

Наталія Гнидюк, заступниця керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»:

«Якісні муніципальні послуги починаються з ефективних комунікацій. Органи місцевого самоврядування повинні ефективно інформувати громадян щодо ключових питань місцевої політики, починаючи з планування розвитку відповідної території, і закінчуючи тим, де та яким чином вони можуть отримувати послуги. Навчання з комунікацій дозволить краще реагувати на надзвичайні ситуації та підвищить сталість громад».

Олена Лобова, голова правління ГО «Комунікації для змін»:

«Комунікація – це не другорядна функція, це функція управління. Вона повинна супроводжувати усі процеси розвитку громад: від планування до отримання зворотного зв’язку. Кінцева мета публічної комунікації – сформувати репутацію громади як серед її мешканців, так і серед зовнішніх аудиторій. Тому вкрай важливо керівникам обраних громад розуміти та володіти усіма її інструментами».

03.11.2022 - 09:29 | Views: 2012
25 громад та 3 ОВА Волинської, Полтавської та Львівської областей пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Tags:

study komunikatsii

Source:

Share the news:

Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Read more:

18 September 2024

Закон про відновлення середньострокового бюджетного планування на місцевому рівні – експертний коментар

Закон про відновлення середньострокового...

18 вересня Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо...

18 September 2024

Відповіді на поширені запитання від учасників конкурсу «Громада на всі 100»

Відповіді на поширені запитання від учасників...

Конкурс «Громада на всі 100» – це конкурс для територіальних громад, які шукають нові можливості для втілення своїх...

18 September 2024

МЗС України орієнтує закордонні дипустанови на розвиток міжнародної міжмуніципальної співпраці

МЗС України орієнтує закордонні дипустанови на...

Питання розвитку мережі міжнародно співпраці громад і регіонів обговорили з керівниками закордонних дипломатичних...

18 September 2024

Гірськими стежками півдня Буковини: в Усть-Путильській громаді гостювали журналісти з різних регіонів

Гірськими стежками півдня Буковини: в...

Красива, працелюбна, згуртована – саме такими словами описали Усть-Путильську громаду Чернівецької області учасники...