25 громад та 3 ОВА Волинської, Полтавської та Львівської областей пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

2 листопада 2022 року стартував новий проєкт «Тренінги з муніципальних комунікацій та роботи з населенням у територіальних громадах», який реалізовується ГО «Комунікації для змін» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».


Метою проєкту є проведення навчання з комунікацій для очільників громад та фахівців з комунікацій з 25 партнерських громад USAID «ГОВЕРЛА» та 3-х обласних військових адміністрацій Волинської, Полтавської та Львівської областей.

Навчання в межах проєкту буде спрямоване на усвідомлення важливості планування комунікації, формування навичок визначення цілей комунікації, цільових аудиторій та зацікавлених сторін, створення комунікаційних повідомлень, розробки контенту, вивчення структури та принципів створення основних комунікаційних документів та інші теми, які актуальні для кожної з обраних громад. Це дозволить сільським, селищним та міським головам отримати знання та навички для ефективного спілкування як із мешканцями громад, так і з партнерами на місцевому та регіональному рівні, а також краще реагувати на кризові ситуації.

У рамках проєкту також будуть розроблені посібники з найбільш актуальних тем в сфері комунікацій, які будуть розповсюджені у громадах. Тренінги проводитимуть досвідчені тренерки з комунікацій та менеджменту ГО «Комунікації для змін».

Наталія Гнидюк, заступниця керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»:

«Якісні муніципальні послуги починаються з ефективних комунікацій. Органи місцевого самоврядування повинні ефективно інформувати громадян щодо ключових питань місцевої політики, починаючи з планування розвитку відповідної території, і закінчуючи тим, де та яким чином вони можуть отримувати послуги. Навчання з комунікацій дозволить краще реагувати на надзвичайні ситуації та підвищить сталість громад».

Олена Лобова, голова правління ГО «Комунікації для змін»:

«Комунікація – це не другорядна функція, це функція управління. Вона повинна супроводжувати усі процеси розвитку громад: від планування до отримання зворотного зв’язку. Кінцева мета публічної комунікації – сформувати репутацію громади як серед її мешканців, так і серед зовнішніх аудиторій. Тому вкрай важливо керівникам обраних громад розуміти та володіти усіма її інструментами».

03.11.2022 - 09:29 | Переглядів: 2002
25 громад та 3 ОВА Волинської, Полтавської та Львівської областей пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Теги:

навчання комунікації

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

16 вересня 2024

Можливості й розвиток – як Вижницька громада на Буковині долає виклики й будує нові плани

Можливості й розвиток – як Вижницька громада на...

«Ворота в Карпати» – так називає себе Вижницька громада Чернівецької області, розташована в передгір’ї буковинського...

16 вересня 2024

16 вересня 2024

25 серпня - вебінар «Актуальні питання здійснення відкритих торгів в умовах воєнного стану»

25 серпня - вебінар «Актуальні питання...

Під час вебінару експерти Програми USAID DOBRE з питань публічних закупівель Мирослав Сімка і Юрій Кузько допоможуть,...

16 вересня 2024

Співпрацюємо з БУР: простори для молоді і власників тварин

Співпрацюємо з БУР: простори для молоді і...

Громадська організація БУР та Програма «U-LEAD з Європою» запустили програму Довгострокового волонтерства, присвячену...