28 квітня 2025
Децентралізація

У Києві громади вчилися інноваціям

3–6 червня за підтримки проекту GIZ "Реформа управління на Cході України II" у Києві відбулася конференція у форматі відкритого простору «Інновації громад: адміністративні послуги, міжмуніципальне співробітництво, сталий розвиток», яка зібрала разом понад 200 представників місцевих громад, ОТГ і ЦНАПів з усіх регіонів України, центральних органів виконавчої влади та проектів міжнародної технічної допомоги.

Місією відкритого простору «Інновації громад» є створення більшої свободи та надихаючих прикладів для вивільнення творчої енергії людей, що прагнуть гідного життя та сталого розвитку своїм громадам.  

Формат відкритого простору означає, що захід не має заздалегідь визначеної програми, а в рамках часових слотів учасники самі мають змогу пропонувати свої теми. Так, за попередні дні вже було заявлено понад 40 різноманітних тем, серед яких, наприклад, «Інноваційні рішення для ЦНАП», «Кібербезпека», «Компанія GIZ та співпраця з GIZ в Україні», «Ґендерно-чутливі питання простору ЦНАП/ОТГ», «Активізація молоді в громадах», «Кадровий потенціал громад», «Дистанційне навчання в громаді» та багато інших.

Сесію «Компанія GIZ та співпраця з GIZ в Україні» особисто модерувала Сабіне Мюллер, регіональний директор GIZ в Україні та Білорусі.

3 червня учасники взяли участь в унікальному авторському тренінгу відомого українського громадського діяча та успішного бізнесмена Валерія Пекаря на тему «Еволюція мислення, лідерства, управління, економіки і держави», а 4 червня відбулось засідання робочої групи Ради донорів з питань адміністративних послуг.

Фасилітатором конференції виступив Джо Тьопфер (Німеччина).  Упродовж усього заходу учасники мали змогу поділитися своїми історіями успіху біля сторітелінгової стіни. Найближчим часом планується публікація серій мікрофільмів на сторінці конференції у Фейсбуці.

Крім того, під час заходу учасники мали змогу відвідати декілька інтерактивних локацій – наприклад, серед них були інтерактивна книга контактів учасників конференції та барабанне коло, де учасники могли почути свій ритм, працювати разом єдиною командою та звучати як синхронізований оркестр.

6 червня учасники відвідають інноваційний простір у Києві та ознайомляться з лабораторією швидкого прототипування, шкалою програмування та секторальним акселератором стартапів.

06.06.2018 - 09:55 | Переглядів: 6986

Приєднані зображення:

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

28 квітня 2025

Реформування української освіти - представники ОВА обговорили найбільш актуальні питання

Реформування української освіти - представники...

23-25 квітня керівники органів управління освітою обласних військових адміністрацій мали змогу обговорити актуальні...

28 квітня 2025

Підвищення енергоефективності будівель - рекомендації учасників хакатону

Підвищення енергоефективності будівель -...

  24-25 квітня 2025 року у Трускавці відбувся дводенний офлайн захід “Хакатон з енергоефективності будівель”....

28 квітня 2025

Що передбачає новий законопроєкт «Про професійну освіту» - інфографіка

Що передбачає новий законопроєкт «Про...

Експерти Швейцарського-українського проєкту DECIDE підготували інфографіку з відповідями на такі запитання: Що...

28 квітня 2025

30 квітня - вебінар «Яким має бути інклюзивний та безбар'єрний заклад освіти»

30 квітня - вебінар «Яким має бути інклюзивний...

30 квітня о 12:00 розпочнеться вебінар від Швейцарського-українського проєкту DECIDE «Яким має бути інклюзивний та...