У ході робочої поїздки до Благовіщенського району голова обласної державної адміністрації побував у центральній районній лікарні, де відбулася непересічна подія – тут відкрили сучасний рентген-кабінет вартістю більше 300 тисяч гривень.
Фінансування ремонтних робіт здійснювалось з кількох джерел: більше 193 тисяч гривень було виділено як субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, 112 тисяч гривень – кошти місцевого бюджету та соціально-відповідального бізнесу.
Крім того, було придбано рентгенодіагностичний комплекс на два робочих місця KALIPSO F з системою комп’ютерної радіографії вартістю 2 мільйони 170 тисяч гривень. У відділенні працюють два лікаря-рентгенолога та два рентген-лаборанти.
Звертаючись до присутніх, Сергій Кузьменко зазначив, що медична реформа із створення госпітальних округів – це можливість перетворити центральні районні лікарні на потужні медичні заклади, зробити другий рівень медичної допомоги більш сучасним та оснащеним.
- Процес утворення госпітальних округів відбувається поза політикою, на фаховому рівні – лікарі самі визначатимуть якими повинні бути госпітальні округи, влада прийматиме рішення по найбільш обґрунтованим пропозиціям, спрямованим на розвиток та підвищення якості медичної галузі області, - повідомив очільник області.
Сергій Кузьменко також поінформував про реалізацію в області проекту "Здоров'я наших дітей", у рамках якого в обласному центрі з'явиться сучасне медичне містечко – обласна дитяча лікарня. Крім того увага приділятиметься і відповідним відділенням у районних лікарнях.
- Дитяче відділення Благовіщенської лікарні потребує кардинальних змін та капітального ремонту. До цього я закликаю місцеву владу та бізнес, і докладатиму максимум зусиль аби такі проекти фінансувалися. Якісне харчування, заняття спортом та медичне обслуговування – це те на що звертатиметься особлива увагу в рамках програми "Здоров'я наших дітей", - наголосив Сергій Кузьменко.
Голова обласної державної адміністрації також побував у відремонтованому відділенні денного стаціонару центральної районної лікарні та оглянув хід ремонтних робіт у відділенні політравм. Останнє, за словами головного лікаря закладу Леоніда Семко, матиме особливий статус, адже через район пролягає траса Київ-Одеса, де на жаль часто трапляються ДТП. Тож наявність саме такого відділення, яке відповідатиме сучасним стандартам є необхідністю для району.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...