Розпочалась перша сесія Школи місцевого економічного розвитку, яка реалізується ГО «ДЕСПРО» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
На відкритті першої сесії Школи місцевого економічного розвитку представник Міністерства розвитку громад та територій Сергій Шаршов окреслив можливості та перспективи економічного розвитку локальних територій та презентував результати моніторингового дослідження Мінрегіону щодо спроможності громад Донецької та Луганської областей, представники яких є учасниками Школи.
Наталя Белюкіна, cпеціаліст із соціально-економічного розвитку компоненту Розвиток місцевого самоврядування та реформа децентралізації Програми із відновлення та розбудови миру (UN RPP) зазначила, що Школа місцевого економічного розвитку є нашою пілотною ініціативою, яка реалізується спільно з громадською організацією «ДЕСПРО». Окрім того, пані Наталя зауважила, що навчання та обмін досвідом спонукатиме появі нових ідей, ініціатив, проєктів які сприятимуть місцевому розвитку, а Програма UN RPP готова бути поруч і підтримати на цьому шляху громади, представники яких вже проявили ініціативу і стали учасниками цієї школи.
У цьогорічній Школі місцевого економічного розвитку беруть участь представники 11 громад Луганщини та 7 громад Донеччини. Впродовж п’яти днів 60 представників місцевого самоврядування, громадськості та бізнесу поглиблюватимуть знання в питаннях:
11 фахових тренерів запропонують учасникам домашні завдання, результати яких будуть представлені на заключному дні першої сесії.
Друга сесія Школи запланована на листопад 2020 року.
Захід організовано згідно з рекомендаціями МОЗ з дотриманням правил карантинної безпеки.
Для довідки:
Громадська організація «ДЕСПРО» була створена на основі діяльності Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO з метою сприяння розвитку демократії в Україні на ґрунті ефективного використання місцевих і регіональних ресурсів і відкритості місцевої влади.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Донецька область Луганська областьДжерело:
ГО «ДЕСПРО»
20 грудня 2024
Вакансія: Полісі Координатор/-ка (англ.)
Вакансія: Полісі Координатор/-ка (англ.)
Опис контексту SALAR International завершила свої поточні проєкти в Україні (DSP та PROSTO), які були...
20 грудня 2024
Ветеранська політика в громадах: як це працює та які можливості може використати місцева влада
Ветеранська політика в громадах: як це працює...
Після демобілізації, поранення, повернення додому, ветеранів та ветеранок зустрічають громади. За те, щоби військові...
20 грудня 2024
Набув чинності закон, який дозволяє комунальним підприємствам використовувати гуманітарну допомогу
Набув чинності закон, який дозволяє комунальним...
18 грудня 2024 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про гуманітарну...
20 грудня 2024
Як зміна механізму зарахування ПДФО вплине на бюджети територіальних громад - дослідження
Як зміна механізму зарахування ПДФО вплине на...
Дві третини доходів від ПДФО надходять до бюджетів тих громад, де люди працюють, а не живуть. Якщо змінити цю систему...