Відбулася перша організаційна сесія селищної ради Калитянської об’єднаної територіальної громади Броварського району. Дана громада є першою і поки що єдиною в області громадою, яка успішно пройшла усі офіційні процедури створення і провела місцеві вибори за новою системою.
Привітати мешканців новоспеченої громади з цією подією приїхали голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, керівник Офісу реформ у Київській області Володимир Удовиченко, начальник департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації Наталія Мошинська, голова Броварської РДА Володимир Сінько, голова Броварської райради Сергій Гришко та інші.
У своєму вітальному слові Володимир Шандра підкреслив, що з Калитянської селищної громади розпочалося вже практичне втілення реформи децентралізації влади і слідом за нею усі необхідні організаційно-реєстраційні процедури завершають ще 10 громад. В цілому ж даним шляхом в області пройде 61 громада.
«Ви є першою у нашому краї добровільно об’єднаною територіальною громадою європейського взірця, яка отримала статус обласного міста та розширені владні повноваження і фінансові преференції. Хочу побажати, щоб ви на практиці відчули всі ті права, переваги та можливості, які дає цей статус, і продемонстрували успішні результати своєї діяльності як приклад для майбутніх об’єднаних громад. Водночас на ваші плечі лягає колосальна відповідальність за розбудову території. Ми допомагатимемо вам у рамках своїх можливостей, однак відтепер щоденно ви повинні самостійно працювати на розвиток вашої громади», - зазначив Володимир Шандра.
До складу новоспеченої Калитянської громади увійшло шість населених пунктів, а саме Бервиця, Мокрець, Опанасів, Заворичі, Калита і Семиполки. Головою Калитянської селищної ради об’єднаної громади мешканці обрали Олексія Христинченка, до складу ради увійшло 26 депутатів.
Під час засідання голова Київської облдержадміністрації також повідомив, що у розпорядження громади у найближчому часі буде переданий один новий шкільний автобус та сучасне обладнання для шкільного класу фізики.
Share the news:
26 July 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 July 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 July 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 July 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...