07 листопада, перший заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк спільно з представниками районної влади Хотинщини та керівництвом Клішковецької об'єднаної територіальної громади оглянув приміщення під майбутній денний стаціонар для дітей з особливими потребами.
Місцева влада посприяла громаді із приміщенням поруч з сільською амбулаторією. На ремонтні роботи у даному приміщенні Клішковецька об'єднана територіальна громада виділила зі свого бюджету 800 тис. грн.
У центрі реабілітації будуть створені всі умови для перебування близько 20 особливих дітей.
Михайло Павлюк зазначив, що майбутнє відкриття закладу – це приклад конструктивної й результативної співпраці обласної, районної виконавчої влади, об'єднаної територіальної громади, депутатського корпусу та меценатів.
У ході робочої наради посадовець дав доручення Департаменту соціального захисту облдержадміністрації невідкладно створити робочу групу й вивчити питання щодо надання організаційно-правового статусу установі. Окрім того, Департаменту потрібно надати методичну та організаційну допомогу для того, аби якомога швидше розпочати роботу денного стаціонару.
Share the news:
26 July 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 July 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 July 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 July 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...