20 June 2024
Децентралізація
Віталій Безгін: Влада розширює можливості для залучення громадами додаткових коштів із Європейського Союзу

 

Верховна Рада ратифікувала низку угод так званих програм Interreg, які стосуються взаємодії наших прикордонних територій із сусідніми державами. Такий крок дасть можливість реалізовувати спільні проєкти за кошти Європейського Союзу.


Про це розповів народний депутат, заступник голови парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін.

«Український парламент ратифікував угоди програм Interreg із Румунією, Словаччиною, Угорщиною та Польщею. І в цей же час у Києві відбувся Другий Міжнародний Саміт міст та регіонів під егідою Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, де було підписано безліч угод між українськими громадами й регіонами та європейськими партнерами», - зазначив політик.

Він додав, що такий комбінований підхід дає можливість реалізовувати спільні проєкти за кошти ЄС.

«Ми однією рукою підписували нові угоди, а іншою ратифікували в парламенті ті угоди, що вже запущені. Такий підхід дає конкретні додаткові європейські кошти в наші громади, що позитивно позначиться на житті кожного українця», - підсумував народний депутат.

Views: 1012
Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Related news: Vitalii Bezghin
Read more: