18 May 2024
Децентралізація
Уряд затвердив фінансування 66 проєктів відновлення в регіонах - Мінінфраструктури
Уряд затвердив фінансування 66 проєктів відновлення в регіонах - Мінінфраструктури

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл у 2024 році субвенції на відновлення в обсязі 2,3 млрд грн.


Про це повідомили в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури.

Субвенція — кошти державного бюджету, які направляються в місцеві бюджети для реалізації необхідних цілей. Згідно з рішенням Кабміну, субвенція направлена місцевим бюджетам для реалізації проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. 2,3 млрд грн будуть розподілені між місцевими бюджетами громад, проєкти яких були раніше схвалені Європейським інвестиційним банком.

 У 2024 році в рамках програми будуть реалізуватися 66 проєктів, які спрямовані на відновлення соціальної інфраструктури та об’єктів житлово-комунального господарства в регіонах, що зазнали негативного впливу військової агресії росії.

Нагадаємо, фінансовою угодою між Україною та Європейським інвестиційним банком (проєкт «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України») у 2015 році схвалено наміри про залучення 200 млн євро позики для реалізації проєктів з відновлення та модернізації інфраструктури регіонів, що зазнали руйнувань через агресію рф, а також тих регіонів, що приймають значну кількість внутрішньо перемещених осіб. Відповідно до умов фінансової угоди, термін її реалізації завершується у грудні 2024 року.

Нагадаємо, раніше Уряд зтвердив фінансування 136 проєктів регіонального відновлення

Views: 7459
Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Related news: budget
Read more: