02 March 2024
Logo slogan

Громади Хмельниччини допомагають фронту

Громади Хмельниччини ефективно працюють на підтримку Збройних сил України та надають допомогу внутрішньо переміщеним осібам. Мешканці та бізнес з координації влади збирають гуманітарну допомогу, виготовляють амуніцію та забезпечують перебування на своїй території тисяч переселенців.

Так у Солобковецькій громаді місцева територіальна самооборона виготовляє пластини для бронежилетів із ресор вантажних автомобілів. Місцеві майстри зварюють із такого металу пластини та передають їх для військових на передову. Працівники центральної бібліотеки Чорноострівської селищної ради готують печиво для армійців.

 

 

 

У Славуті облаштували штаб волонтерської допомоги, який збирає та відправляє гуманітарну допомогу військовим. Волонтери збирають їжу, засоби гігієни, одяг та спальні мішки, які відправляють військовим та постраждалим мешканцям, зокрема Київщини.

 

 

Легковий автомобіль для українських десантників пригнали із Литви мешканці Дунаєвецької громади.

 

 

Меджибізька громада облаштувала понад 1100 місць, де люди можуть зупинися на ночівлю або на більш тривалий термін. Є також можливість поселити людей в покинутих будинках в селах громад, які місцеві жителі вже облаштовують та наводять там лад. Ось тут детальніше про підтримку Меджибізької громади https://bit.ly/35Pg7MY.

 

 

«Війна показала, що громади відбулись, як спроможні інституції. За короткий час вони змогли перебудувати свою роботу для підтримки армії та переселенців. Тепер перед громадами завдання запустити економіку військового часу, це особливо важливо для нашого регіону», - наголошує Дмитро Василенко, керівник Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Хмельницькій області.

Окремі громади вже роблять кроки з підтримки бізнесу та створюють умови для роботи підприємців, які готові переїхати із східних та південних областей України. Так у Маківській сільській раді вже готують список підприємств та площ, де можуть розпочати роботу бізнеси з інших регіонів.

На прохання команди U-LEAD Понінківська та Кам’янець-Подільська громади, надсилали гуманітарну допомогу на схід. А вночі 6 квітня Понінківська та Славутська громади доставили в Богодухівську громаду Харківської області вантажівки з допомогою. Ці приклади лише невеличка частина того що роблять наші громади для Перемоги України.

Attached images:

Tags:

war stories

Область:

Хмельницька область

Громади:

Дунаєвецька територіальна громада Меджибізька територіальна громада Понінківська територіальна громада Солобковецька територіальна громада

Source:

Share the news:

Read more:

02 March 2024

5 березня на Конгресових слуханнях обговорять законопроєкт №4298 «Про місцеві державні адміністрації»

5 березня на Конгресових слуханнях обговорять...

5 березня об 11:00 розпочнуться Конгресові слухання на тему: Децентралізація. Законопроєкт № 4298 «Про місцеві...

01 March 2024

Агенції регіонального розвитку Тернопільщини та Сумщини підписали грантові угоди з Проєктом UCORD

Агенції регіонального розвитку Тернопільщини та...

1 березня 2024 року у Києві агенції регіонального розвитку (АРР) Тернопільської та Сумської областей та...

01 March 2024

Зарплати працівників ОМС не менше за мінімальну: депутати зареєстрували законопроект

Зарплати працівників ОМС не менше за...

Працівники органів місцевого самоврядування не можуть отримувати зарплати менші за мінімальну, тому народні депутати...

01 March 2024

Dialogue between Parliament and communities: institution of starostas discussed in Chernivtsi

Dialogue between Parliament and communities:...

On February 28, 2024, in Chernivtsi, a dialogue event on improving the legislation regarding the institution of...