17 квітня 2024
Logo slogan
  1. Головна
  2. Сектор освіта
  3. Новий освітній простір
Сектор освіта

Новий освітній простір

 

Новий Освітній Простір (НОП) — проект ініційований Мінрегіоном, реалізується спільно з Міністерством освіти і науки та органами місцевого самоврядування. Його мета - модернізація шкільної інфраструктури, створення умов для надання якісних та доступних освітніх послуг в умовах децентралізації та реформи Нової української школи.

Новий освітній простір - це безпечне та доступне освітнє середовище із застосуванням сучасних інформаційно-комунікаційних засобів. Для створення НОП використовуються також новітні технології енергоефективності, дизайну, архітектури будівель, споруд та територій закладів освіти.

Інформаційний посібник зі створення Нового Освітнього Простору розроблений за чотирма напрямками НОП: енергоефективність, б​​​​езбар'єрність та умови для інклюзивного навчання, сучасне обладнання, мотивуючий простір:

 

Новий освітній простір. Мотивуючий простір (інформаційний посібник) (6,3 МБ)

Новий освітній простір. Енергоефективність (інформаційний посібник) (983,5 кБ)

Новий освітній простір. Сучасне обладнання (інформаційний посібник) (5,2 МБ)

Новий освітній простір. Безбар'єрність (інформаційний посібник) (32,2 МБ)

 

Посібник має допомогти органам місцевого самоврядування, органам управління освітою, проектним організаціям та громадськості у модернізації шкільної інфраструктури, наданні якісних та доступних освітніх послуг.

НОП - школи, в яких хочеться навчатися!

Facebook-сторінка Нового освітнього просторуhttps://www.facebook.com/nop.ukraine.school/


  • 1