Голова обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи на Красноградщині, завітав до Наталинської об'єднаної громади, аби привітати жителів селища Попівка з відкриттям нового приміщення початкової школи.
Вже з вересня у новому приміщенні початкової школи навчатиметься 31 учень першого, другого і четвертого класів. За словами голови Наталинської громади Віолети Боровської, класи оснащені новітнім мультимедійним обладнанням, встановлені нові меблі й необхідні приладдя для навчання за новою освітньою програмою.
"Одне з наших основних завдань – створити молоді комфортні умови для навчання, розвитку й роботи, щоб вони не шукали ці можливості деінде» – зазначив голова обласної ради.
Сергій Чернов подякував жителям селища за ініціативність. Він зазначив, що децентралізація стала однією з ключових та нагальних реформ у країні, саме об’єднавшись у громади, мешканці області отримали нові можливості для розвитку.
«Ви зібралися, одні з перших проявили ініціативу і вже за рік маєте конкретні результати. Хочу, щоб ви найскоріше змогли відчути переваги об'єднання, зокрема у частині отримання якісних адміністративних послуг, бо це й є головною метою реформи місцевого самоврядування", - додав Сергій Чернов.
Теги:
Область:
Харківська областьГромади:
Наталинська сільська об’єднана територіальна громада Наталинська територіальна громадаДжерело:
Сайт Харківської ОР
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...