Місто Київ, Харківська, Київська, Вінницька та Чернівецька області очолили рейтинг соціально-економічного розвитку регіонів за 2016 рік. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.
«Перша п’ятірка - м. Київ, Харківська, Київська, Вінницька, Чернівецька області, очолили рейтинг, згідно з Моніторингом соціально-економічного розвитку регіонів за 2016 рік, який оприлюднив Мінрегіон.
Ми започаткували рейтингове оцінювання соціально – економічного розвитку регіонів у 2015 році. На підставі даних статистики областям виставляються оцінки щоквартально за 27 показниками у 6-ти напрямах та щорічно за 64 показниками у 12 напрямах. Така оцінка - елемент нової системи моніторингу реалізації державної регіональної політики та визначення динаміки змін. Показники рейтингу - індикатор ефективності управлінських рішень на центральному та місцевому рівнях. Головна мета – на основі рейтингової оцінки визначення пріоритетів і стратегічне планування розвитку регіонів, підвищення їхньої конкурентоспроможності», - зазначив Геннадій Зубко.
Детальніше з моніторингом можна ознайомитись за посиланням http://www.minregion.gov.ua/
Теги:
Область:
Київська область Харківська область Вінницька область Чернівецька областьДжерело:
Мінрегіон
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...