У Царичанській територіальній громаді Дніпропетровської області за підтримки Програми USAID DOBRE відкрили медіацентр з коворкінгом. Цей простір вже став комунікаційним майданчиком для місцевих жителів, влади та бізнесу. Основна його ідея – це бути почутими у громаді, підтримати місцевий бізнес для розвитку, сприяти молоді познайомитися з новою професією.
Важливо, щоб місцеві мешканці знали, що відбувається у громаді та долучались до змін. Царичанська громада, яка активно розвивається та співпрацює з Програмою USAID DOBRE, прагне, щоб про її успіхи знали в Україні.
Як працює медіацентр дізнавалися під час моніторингового візиту керівник Програми USAID DOBRE Браян Кемпл, заступник керівника Програми USAID DOBRE Максим Бурдавіцин, регіональний директор Програми USAID DOBRE Андрій Нагорний, фахівці з управління проєктами та програмами у сфері розвитку громад Програми USAID DOBRE Дмитро Режко, Олена Ткаченко та Катерина Голега.
За кошти громади в приміщенні зробили ремонт, обладнали чотири кімнати. В одній із них облаштували велику світлу фотостудію, тут, до речі, вже почалися новорічні фотосесії. Програма USAID DOBRE зі свого боку передала спеціальне професійне відео- та фотообладнання, а також меблі на суму 1,3 мільйона гривень. Це фотокамери, освітлення, комп’ютери для монтажу та інше.
Медіацентр працюватиме як коворкінг простір – підприємці та самозайняті особи зможуть користуватися професійним обладнанням і власноруч створювати для своєї діяльності медіапродукти. До речі, у перший рік після запуску проєкту – безкоштовно.
За словами голови Царичанської громади Геннадія Сумського, побудова ефективних комунікацій у громаді – це сьогодні надзвичайно важливо:
«Ми робили багато справ у громаді, але не завжди вміли про це розказати. Тепер у нас є інструменти, обладнання та люди-професіонали, які допоможуть підсвітити нашу громаду, як серед жителів, так і на всеукраїнському рівні. Також ми хочемо навчати дітей та молодь азів сучасних інформаційних технологій, допомагати місцевому бізнесу розвиватися у громаді».
У медіацентрі працюють два фотографи – Марічка Білоус та Юрій Величко. Юрій Величко, ветеран АТО, робить світлини понад 20 років, його роботи брали участь у всеукраїнських та міжнародних виставках. Саме він, як експерт, був долучений до створення медіацентру.
«На мою думку, потрібно розказувати людям, що робиться у громаді та мотивувати їх бути активними в житті. Потрібно займатися з молоддю, допомагати бізнесу створювати якісний контент», – наголосив Юрій Величко.
Працівники медіацентру виготовлятимуть та поширюватимуть відеоролики, статті, фото, інстаграм-сторіс про місцевий бізнес та самозайнятих осіб. Вже є перше замовлення від власника кафе «Мальва» та піцерії «LEO» на створення проморолика про його заклади.
Загалом тут надаватимуть пять видів платних послуг. Окрім того, у медіацентрі організовуватимуть іміджеві зустрічі підприємців та бізнес-презентації.
Представники Програми USAID DOBRE стали першими відвідувачами студії та змогли оцінити професіоналізм фотографів медіацентру.
За словами керівника Програми USAID DOBRE Браяна Кемпла, попри війну та перебої з електропостачанням, Царичанська територіальна громада розвивається і показує ефективні результати співпраці.
«Дуже вразила студія та професіоналізм людей, які там працюють, бо без людей, як сказав голова Геннадій Сумській – не буде громади. Саме сьогодні у важкі часи для України комунікація важлива для того, щоб об’єднувати жителів, щоб підтримувати один одного. Щоби люди знали свої права та можливості та робили свій внесок у розвиток громади», – сказав Браян Кемпл.
Царичанська громада спільно з Програмою USAID DOBRE реалізували 16 важливих проєктів, та у межах співпраці готує нову Стратегію розвитку громади.
Медіацентр відкрили у межах компоненту місцевий економічний розвиток Програми USAID DOBRE.
Приєднані зображення:
Теги:
комунікації міжнародна підтримка
Область:
Дніпропетровська областьГромади:
Царичанська територіальна громадаДжерело:
Програма DOBRE
02 грудня 2024
Те, про що мріяли й чого бракувало. Як у Решетилівській громаді учні створювали громадські проєкти
Те, про що мріяли й чого бракувало. Як у...
Авторка: Марія Булейко (Марковська) Полтавщина – чи не перший регіон в Україні, де ще у 2019 році на обласному...
02 грудня 2024
Сироварня на місці занедбаної будівлі: як Любарська громада заробляє на обліку землі
Сироварня на місці занедбаної будівлі: як...
За сім місяців 2023 року бюджет Любарської громади на Житомирщині поповнився більш ніж на 1,7 мільйона гривень...
27 листопада 2024
Було сиро, волого й жили жаби. Яким після ремонту стало шкільне укриття у Визирській громаді
Було сиро, волого й жили жаби. Яким після...
У Визирській громаді, що на Одещині, – шість закладів загальної середньої освіти та пʼять дитячих садків. Уже цього...
19 листопада 2024
Магніт для інвестицій: як Жовківська громада створює привабливі умови для бізнесу
Магніт для інвестицій: як Жовківська громада...
Підприємництво та інвестиції є пріоритетним напрямком у стратегії розвитку Жовківської громади, яка розташована на...