Представництво Фонду міжнародної солідарності розпочинає набір вмотивованих громад для участі у проєкті «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг. Випуск ІІ».
Мета проєкту – допомогти громадам комплексно вирішити соціальні проблеми, спираючись на аналіз, стратегічне планування, проєктний підхід, а також на досвід польського самоврядування у забезпеченні якісних соціальних послуг.
Результатом проєкту стане створення громадами-учасницями Багаторічних планів вирішення соціальних проблем та реалізація їхніх власних проєктів, які мають допомогти втілити створені плани.
Що пропонують громадам:
- навчання інструментам аналізу, стратегічного планування та проєктного менеджменту для розробки довгострокових планів та реальних проєктів, які сприятимуть вирішенню соціальних проблем у громаді;
- підтримку у проведенні комплексного дослідження стану соціальної сфери громади;
- консультаційний супровід розробки Багаторічних планів вирішення соціальних проблем;
- вивчення досвіду реалізації соціальних планів під час навчального візиту до Польщі.
Учасниками проєкту можуть бути територіальні громади:
- які не брали участі у проєкті Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг» у 2023-2024 рр.;
- які не знаходяться в зоні бойових дій та не є тимчасово окупованими;
- розташовані на відстані не менше 50 км від лінії бойового зіткнення або державного кордону України з рф;
- загальна чисельність населення яких становить не більше 60 тисяч осіб, щонайменше 30% з яких проживають у сільській місцевості.
Переходьте за посиланням та заповнюйте анкету. Заявки прийматимуть до 04 листопада.
Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 11-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».



