В Острозькій академії відбулася презентація Концепції моніторингу якості надання послуг ЦНАПами в об’єднаних територіальних громадах
Відкрите засідання робочої групи Ресурсного центру зі сталого розвитку Національного університету «Острозька академія» та Рівненського обласного ресурсного центру розвитку громад спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» з презентації нового спільного напрямку діяльності відбулося 18 березня.
Під час заходу координатор Рівненського обласного ресурсного центру розвитку громад Ольга Кашевська представила новий напрям роботи Проекту «Центри надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах», а керівник Ресурсного центру зі сталого розвитку Олена Шершньова презентувала Концепцію моніторингу якості надання послуг Центрами надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах (на приладі Миляцької).
«У межах нового напряму роботи Проекту „Центри надання адміністративних послуг в ОТГ“ в Україні було відібрано дві — це Миляцька сільська об’єднана територіальна громада у Рівненській області та Шумська міська об’єднана територіальна громада у Тернопільській області, в яких створюватимуться ЦНАПи. Для того, щоб забезпечити якісне надання адміністративних послуг слід здійснювати моніторинг громадської думки щодо очікувань та бачення громадою діяльності ЦНАПу, а в подальшому — щодо роботи новостворених Центрів надання адміністративних послуг. Презентована сьогодні методологія є важливою для комплексного дослідження та включає 4 основні фази. Вона розроблена науковцями, а для здобуття практичних комунікаційних та аналітичних компетенцій з реалізації моніторингу долучатимуться студенти університету», - розповідає Олена Шершньова.
Тісна співпраця Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду- ІІІ» з Острозькою академією — показник того, що спільна діяльність дозволяє виробляти якісний інтелектуальний продукт. Відтак, реалізація пілотного моніторингу якості надання послуг Центрами надання адміністративних послуг в Миляцькій об’єднаній територіальній громаді — приклад втілення теоретичних знань у практичну площину.
Поділитися новиною:
22 липня 2025
Відтермінування розробки комплексних планів громад: законопроєкт ухвалений за основу
Відтермінування розробки комплексних планів...
22 липня Верховна Рада України ухвалила за основу проєкт Закону №13437 «Про внесення змін до деяких законодавчих...
22 липня 2025
Громади, які витримали війну: новий адмінтерустрій став опорою України
Громади, які витримали війну: новий...
У Тернополі відбувся форум «5 років нового територіального устрою України: виклики, стратегічні пріоритети і...
22 липня 2025
ТОП-5 проблем у підтримці ветеранів у громадах: ВАГ шукає рішення
ТОП-5 проблем у підтримці ветеранів у громадах:...
В Україні триває процес впровадження посади фахівця з супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб у...
22 липня 2025
Відеозапис національного діалогу до 5-річчя...
21 липня 2025 року відбувся Національний діалог «5 років нового територіального устрою України –...