15 червня 2024
Децентралізація
Сильні громади є важливим фактором стійкості України: Олексій Кулеба зустрівся з Ґеорґом Мільбрадтом
Сильні громади є важливим фактором стійкості України: Олексій Кулеба зустрівся з Ґеорґом Мільбрадтом

Питання розвитку реформи децентралізації та зміцнення демократії в умовах повномасштабного вторгнення, процеси євроінтеграції України та участь громад розбудові держави обговорили на зустрічі заступника керівника Офісу Президента Олексія Кулеби зі спеціальним Посланником Уряду ФРН в Україні з питань децентралізації, доброго урядування та публічної служби Ґеорґом Мільбрадтом.

Про це повідомляє офіційний сайт Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Олексій Кулеба подякував Ґеорґу Мільбрадту за багаторічний особистий вклад у розбудові децентралізаційної реформи та послідовну допомогу Україні під час війни.

«Україна веде боротьбу за демократичні цінності, які спільні з країнами Заходу. Попри повномасштабну агресію, процеси децентралізації та євроінтеграції в Україні не зупинились, а навпаки тривають та розвиваються. Днями Верховною Радою був прийнятий важливий Закон “Про службу в органах місцевого самоврядування”. Цей закон – не лише необхідність для побудови правової демократичної держави, а й важлива складова інституційної адаптації до ЄС та крок у виконанні зобов’язань України за Угодою про Асоціацію”, – зазначив Олексій Кулеба.

Він наголосив, що органи місцевого самоврядування та центральна влада тісно співпрацюють задля перемоги та якісного життєзабезпечення українців в умовах війни.

“Ми розвиваємо майданчики для нашої постійної співпраці та координації. Зокрема, це Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. Прикладом успішного масштабування діяльності Конгресу є Міжнародний Саміт міст і регіонів, який нещодавно відбувся в Києві та зібрав більше 400 представників громад, регіонів та асоціацій з усього світу”, – зазначив Олексій Кулеба.

В свою чергу, спеціальний Посланник Уряду ФРН в Україні Ґеорґ Мільбрадт наголосив, що сильні та обʼєднані однією метою громади стануть запорукою успішного відновлення та розбудови України.

«Стратегічна реформа зміцнення місцевого самоврядування є важливою інвестицією в загальну спроможність і стійкість України. Сильне місцеве самоврядування на місцевому рівні стане ключовим фактором успішної відбудови. Впевнені громадяни – сильні громади – безпечна країна!», – зазначив Ґеорґ Мільбрадт.

 

Переглядів: 1477
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: Георг Мільбрадт
Читайте також: