Захід має, насамперед, просвітницький характер, що передбачає навчання сільських, селищних голів та мерів міст Київщини з питань впровадження децентралізації на теренах області. На цьому під час зустрічі з генеральним директором Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень В'ячеславом Зубенком та представником Офісу Ради Європи в Україні Андрієм Гуком наголосила голова Київської обласної ради Ганна Старикова.
«Спілкуючись із депутатами, головами сільських та селищних рад, ми зрозуміли, що є деякі перепони у впроваджені реформи через необізнаність громад. Тому основне завдання Форуму – інформування та роз’яснення», - зазначила голова Київської обласної ради.
Водночас вона підкреслила, що наразі мешканців області, як і країни загалом, непокоїть стан боротьби з корупцією, економічний спад, а відтак – безробіття. Тому під час Форуму ці важливі питання також порушуватимуться, а ще обговорюватимуться шляхи подолання зазначених проблем. Окрім того, буде розроблено й програми, що міститимуть конкретні заходи з протидії корупції та прискорення економічного розвитку.
В свою чергу голова Постійної комісії з питань бюджету та фінансів Київської обласної ради Ольга Бабій висловила думку, що «між державними програмами і територіальними громадами наразі існує вакуум. Тому навчання сільських, селищних та міських голів з питань реформування органів місцевого самоврядування є надзвичайно актуальним».
Генеральний директор Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень В'ячеслав Зубенко та представник Офісу Ради Європи в Україні Андрій Гук висловили повну підтримку проведенню такого Форуму та готовність долучитись до нього.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...