Як попередити надзвичайну ситуацію на території громади, організувати оповіщення та захистити мешканців від небезпеки. Цьому вчили керівників новостворених об’єднаних громад на Дніпропетровщині. Очільників громад навчили оснащувати захисні споруди та правильно вести відповідну документацію, планувати та організовувати евакуацію, формувати матеріальний резерв.
«Головне завдання керівників громад - спрогнозувати усі можливі надзвичайні ситуації, визначити заходи з їх попередження та ліквідації, організувати злагоджено цей процес. Для цього потрібно знати всі нюанси та тонкощі цивільного захисту. Ми допомагаємо очільникам громад розібратися в цьому, а в подальшому проведемо тренінги для їх профільних спеціалістів», - повідомив начальник управління цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Коваленко. Семінари та тренінги чекають і на інших фахівців цивільного захисту об’єднаних громад. Під час засідання прийняли рішення провести підготовку та перепідготовку таких спеціалістів. Навчання повинне проходити у перший рік призначення на посаду, а потім періодично один раз на три - п’ять років.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...