04 березня 2024
Logo slogan

У Горохівській громаді відкрили модернізований ЦНАП

17 березня у Горохівській громаді відкрили сучасний центр надання адміністративних послуг. Допомогу в модернізації ЦНАП громаді надала Програма ЄС «U-LEAD з Європою». Європейські партнери також привітали громаду зі створенням належного ЦНАП.

«Публічні інституції громади є обличчям місцевої влади. Створення належного Центру надання адміністративних послуг, вільного від корупції, сприятиме зміцненню довіри до місцевої влади та створюватиме позитивне середовище для розвитку міцної місцевої демократії та розширення прав і можливостей мешканців. Європейський Союз з гордістю відзначає ще одне відкриття ЦНАП у Горохівській громаді за підтримки «U-LEAD з Європою», - зазначила Наталія Старостенко, керівник сектору місцевого розвитку Представництва Європейського Союзу в Україні.

У центральному офісі ЦНАП надається 137 послуг, більше 50 000 мешканців зможуть отримувати їх у зручних та комфортних умовах.

Віктор Годик, голова Горохівської громади: «Я дякую нашим європейським партнерам за комплексну підтримку у модернізації центру. Завдяки реформі децентралізації наша громада отримала багато можливостей і ми дуже раді, що тепер маємо належний ЦНАП, який буде слугувати нашим мешканцям. Ми маємо амбітні плани по налагодженню доступу до послуг і вже працюємо над запуском 17 віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП, щоби наблизити послуги навіть у найвіддаленіші населені пункти нашої громади».

Програма «U-LEAD з Європою» надала громаді інституційну підтримку, облаштувала меблями та технікою 13 робочих місць ЦНАП, та встановила електронну систему управління чергою. Всі робочі місця підключені до програмного комплексу для ЦНАП «Вулик», розробленого проектом EGOV4Ukraine.

Роман Матвійчук, старший експерт з адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» зазначив: «Я спостерігаю процес створення належного ЦНАП у Горохові не один рік і впевнений, що нарешті ми досягли мети. Важливо не зупинятися і продовжувати розвиток ЦНАП, адже система надання адміністративних послуг проходить зараз через важливі трансформації, які суттєво вплинуть на роботу кожного ЦНАП в Україні. Я дякую громаді за ефективну співпрацю та проактивну позицію».

17.03.2021 - 18:24 | Переглядів: 5983
У Горохівській громаді відкрили модернізований ЦНАП

Приєднані зображення:

Теги:

адміністративні послуги

Область:

Волинська область

Громади:

Горохівська територіальна громада

Джерело:

Поділитися новиною:

Читайте також:

22 лютого 2024

«Мало – просто щось купити дітям. Їм треба голос». Як у Терешківській громаді працюють зі шкільним бюджетом

«Мало – просто щось купити дітям. Їм треба...

Авторка: Марія Булейко (Марковська) У 2018-му році до Терешківської сільської громади, що на Полтавщині, увійшли...

22 лютого 2024

«Треба вирішувати проблеми спільно, а успіхами ділитися з іншими». DECIDE розвиває співробітництво громад у сфері освіти

«Треба вирішувати проблеми спільно, а успіхами...

Швейцарсько-український проєкт DECIDE не тільки активізує життя громад, а ще й стимулює їх до створення спільних...

21 лютого 2024

В Олицькій громаді Волинської області запрацював Центр надання адміністративних послуг

В Олицькій громаді Волинської області...

Олицька громада Луцького району Волинської області відкрила сучасний ЦНАП. Центр надаватиме більше 170 видів...

19 лютого 2024

«Ви нам – ІРЦ, а ми вам – Центр розвитку для педагогів». Як на Полтавщині громади співпрацюють

«Ви нам – ІРЦ, а ми вам – Центр розвитку для...

Авторка: Марія Булейко (Марковська) У Решетилівській громаді, що на Полтавщині, є Центр професійного розвитку...