17 березня у Горохівській громаді відкрили сучасний центр надання адміністративних послуг. Допомогу в модернізації ЦНАП громаді надала Програма ЄС «U-LEAD з Європою». Європейські партнери також привітали громаду зі створенням належного ЦНАП.
«Публічні інституції громади є обличчям місцевої влади. Створення належного Центру надання адміністративних послуг, вільного від корупції, сприятиме зміцненню довіри до місцевої влади та створюватиме позитивне середовище для розвитку міцної місцевої демократії та розширення прав і можливостей мешканців. Європейський Союз з гордістю відзначає ще одне відкриття ЦНАП у Горохівській громаді за підтримки «U-LEAD з Європою», - зазначила Наталія Старостенко, керівник сектору місцевого розвитку Представництва Європейського Союзу в Україні.
У центральному офісі ЦНАП надається 137 послуг, більше 50 000 мешканців зможуть отримувати їх у зручних та комфортних умовах.
Віктор Годик, голова Горохівської громади: «Я дякую нашим європейським партнерам за комплексну підтримку у модернізації центру. Завдяки реформі децентралізації наша громада отримала багато можливостей і ми дуже раді, що тепер маємо належний ЦНАП, який буде слугувати нашим мешканцям. Ми маємо амбітні плани по налагодженню доступу до послуг і вже працюємо над запуском 17 віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП, щоби наблизити послуги навіть у найвіддаленіші населені пункти нашої громади».
Програма «U-LEAD з Європою» надала громаді інституційну підтримку, облаштувала меблями та технікою 13 робочих місць ЦНАП, та встановила електронну систему управління чергою. Всі робочі місця підключені до програмного комплексу для ЦНАП «Вулик», розробленого проектом EGOV4Ukraine.
Роман Матвійчук, старший експерт з адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» зазначив: «Я спостерігаю процес створення належного ЦНАП у Горохові не один рік і впевнений, що нарешті ми досягли мети. Важливо не зупинятися і продовжувати розвиток ЦНАП, адже система надання адміністративних послуг проходить зараз через важливі трансформації, які суттєво вплинуть на роботу кожного ЦНАП в Україні. Я дякую громаді за ефективну співпрацю та проактивну позицію».
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Волинська областьГромади:
Горохівська територіальна громадаДжерело:
Програма «U-LEAD з Європою»
Поділитися новиною:
25 липня 2024
«Телефонували голові, щоби подякувати, а не...
Нещодавно міській голові Решетилівської громади, що на Полтавщині, Оксані Дядюновій телефонували батьки учнів...
24 липня 2024
Рава-Руська та Великий Бичків знаходять...
19 липня 2024 року Рава-Руська громада, що на Львівщині, та Великий Бичків, що на Закарпатті, уклали угоду про...
23 липня 2024
Як створити нові робочі місця і розвивати економіку: коворкінги Пирятинської громади
Як створити нові робочі місця і розвивати...
Як Пирятинська громада об’єднує місцевих жителів, навчає дітей заробляти гроші, проводить сеанси психологічної...
22 липня 2024
У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували безбар’єрне середовище для учнів
У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували...
Коли йдеться про навчання учнів з особливими освітніми потребами, зволікати з облаштуванням відповідних умов не...