УВАГА! Конкурсний набір до Школи місцевого економічного розвитку відкрито

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує конкурсний набір до Школи місцевого економічного розвитку.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в межах ІІ компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» спільно з громадською організацією «ДЕСПРО» організовують Школу місцевого економічного розвитку ― комплекс навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства, місцевих бізнес-активістів пілотних громад UN RPP Донецької та Луганської областей. Основною метою організації та проведення Школи є розвиток та зміцнення потенціалу зазначених представників у сфері планування та реалізації політики місцевого економічного розвитку з використанням інноваційних підходів, методик та інструментів розвитку людського потенціалу.

У фокусі навчання ― планування місцевого економічного розвитку на партисипативних засадах, вивчення стратегічних та тактичних інструментів місцевого економічного розвитку, особливостей врахування гендерних аспектів у місцевому економічному розвитку, методів фінансування та інструментів моніторингу та оцінки стратегій та проєктів місцевого економічного розвитку.

Програма Школи складається із двох очних п’ятиденних сесій у місті Києві, виконання домашнього завдання та дистанційного курсу з управління проєктами розвитку, які відбудуться:

  • I сесія ― 05-09 жовтня 2020 р.;
  • виконання Д/З ― жовтень 2020 р.;
  • II сесія ― 02-07 листопада 2020 р.;
  • Дистанційний курс з управління проєктами місцевого розвитку ― листопад 2020 р.

До Школи запрошуються представники наступних пілотних громад UN RPP:

Донецька область: Соледарська, Волноваська, Мар’їнська, Курахівська, Верхньоторецька, Красногорівська, Торецька, Дружківська, Бахмутська, Вугледарська міські ради, Званівська, Хлібодарівська, Первомайська, Очеретинська, Великоновосілківська сільські та селищні ради;

Луганська область: Щастинська, Гірська, Золотівська, Попаснянська, Кремінська, Рубіжнянська, Сєвєродонецька міські рада, Біловодська, Станично-Луганська, Новоайдарська, Красноріченська, Білокуракинська, Троїцька, Білолуцька, Марківська, Міловська, Нижньотеплівська, Широківська, Красноталівська, Нижньодуванська, Привільська, Кам’янська, Лозно-Олександрівська сільські та селищні ради.

До участі запрошуються наступні представники вищезазначених громад:

  • Голови та заступники голів ОМС;
  • Секретарі рад ОМС;
  • Керівники профільного підрозділу ОМС, що відає питаннями розвитку громади;
  • Депутати місцевої ради (найкраще ― голови профільної комісії, що відають питаннями розвитку громади);
  • Старости сіл, що входять до складу ОТГ (якщо Ваша громада вже об’єдналася);
  • Керівники агенцій місцевого розвитку;
  • Керівники громадських організацій, що займаються питаннями місцевого розвитку;
  • Представники місцевого бізнесу, що мають проєкти корпоративної соціальної відповідальності, спрямовані на розвиток громади;
  • Представники місцевих молодіжних організацій;
  • Місцеві активісти.

Щоб подати заявку на участь, необхідно заповнити онлайн-анкету до 15 вересня 2020 року (включно). Анкета доступна за посиланням:

Відбір учасників буде здійснено спеціально створеною комісією до 18 вересня 2020 року. (детальніше ― у Положенні про відбір учасників).

По закінченню Школи громади-учасниці будуть запрошені до участі в ознайомчих візитах до об’єднаних громад інших областей України з метою вивчення успішних практик місцевого економічного розвитку.

Організатори покривають усі витрати на навчання/проживання/харчування/трансфер до/від місця проведення заходу.

Із запитаннями можливо звертатися до координаторки Тетяни Сірик – на електронну адресу t.siryk@despro.org.ua або за телефоном +38 (093) 093 93 17.

 


Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Громадська організація «ДЕСПРО» була створена на основі діяльності Швейцарсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO з метою сприяння розвитку демократії в Україні на ґрунті ефективного використання місцевих і регіональних ресурсів і відкритості місцевої влади.

10.09.2020 - 16:28 | Переглядів: 6543
УВАГА! Конкурсний набір до Школи місцевого економічного розвитку відкрито

Приєднані файли:

Теги:

конкурс навчання

Область:

Донецька область Луганська область

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

08 листопада 2024

21 листопада - тренінг «Окремі питання благодійної та гуманітарної допомоги, яка надається на користь територіальних громад»

21 листопада - тренінг «Окремі питання...

21 листопада о 10.30 розпочнеться тренінг на тему: «Окремі питання благодійної та гуманітарної допомоги, яка...

08 листопада 2024

Оновлення Положення про атестацію педагогічних працівників: основні зміни

Оновлення Положення про атестацію педагогічних...

Міністерство освіти і науки України оновило Положення про атестацію педагогічних працівників, затверджене наказом від...

08 листопада 2024

Шполянська громада підтримує і розвиває своє волонтерське середовище

Шполянська громада підтримує і розвиває своє...

  У Шполянській громаді Черкаської області сотні людей долучаються до волонтерської допомоги переселенцям та...

08 листопада 2024

18 листопада - презентація результатів соціологічного дослідження щодо багаторівневого врядування в Україні

18 листопада - презентація результатів...

  18 листопада з 12:30 до 13:30 відбудеться презентація результатів восьмого всеукраїнського соціологічного...