Баранівський міжшкільний ресурсний центр «Мрії в дії» виконав свій перший тендер від Програми «U-LEAD з Європою» на пошиття захисних масок. 10 червня 8 500 захисних масок було відправлено у Київ для подальшого поширення серед найбільш вразливих громад.
Швейний коворкінг став одним із переможців тендеру, оголошеного МБФ «Карітас України» в рамках ініціативи «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19» Програми «U-LEAD з Європою».
«Завдяки гарній та швидкій роботі колективу Баранівського міжшкільного ресурсного центру, а також завдяки сучасному обладнанню, яке було закуплено коштом ЄС в рамках проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ», нам вдалося впоратися з нашим першим тендером вчасно та якісно. Я вдячний працівникам за віддану працю», – говорить Василь Назарчук, директор Баранівського МРЦ.
«Маленькі кроки творять великі зміни, і «Молодіжний кластер органічного бізнесу» в Баранівській ОТГ є прекрасним прикладом цього! Швейний коворкінг у Баранівці – це маленький крок до нового конкурентного та інклюзивного середовища в громаді. Ми продовжуємо рухатись вперед, підтримуючи місцеві ініціативи та впроваджуючи подібні проєкти», - зазначає Фредерік Куне, перший радник Представництва ЄС в Україні.
Коворкінг у громаді працює вже другий рік. Новенькі швейні машинки використовуються для навчання дітей шиттю, а також є можливістю додаткового заробітку для викладачів, які шиють на них вироби на замовлення. Проєкт «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу і передбачає будівництво прозорого офісу, міні-сироварні, міжшкільного ресурсного центру та створення трьох сільськогосподарських кооперативів. На реалізацію цих ідей громада отримала 795 тисяч євро грантових коштів.
Цей проєкт громада реалізує спільно з ГО «Інститут громадянського суспільства» та фермерським господарством «Галекс-Агро».
Фото - з офіційного сайту Баранівської ОТГ
Теги:
Область:
Житомирська областьГромади:
Баранівська територіальна громадаДжерело:
Програма «U-LEAD з Європою»
Поділитися новиною:
25 липня 2024
«Телефонували голові, щоби подякувати, а не...
Нещодавно міській голові Решетилівської громади, що на Полтавщині, Оксані Дядюновій телефонували батьки учнів...
24 липня 2024
Рава-Руська та Великий Бичків знаходять...
19 липня 2024 року Рава-Руська громада, що на Львівщині, та Великий Бичків, що на Закарпатті, уклали угоду про...
23 липня 2024
Як створити нові робочі місця і розвивати економіку: коворкінги Пирятинської громади
Як створити нові робочі місця і розвивати...
Як Пирятинська громада об’єднує місцевих жителів, навчає дітей заробляти гроші, проводить сеанси психологічної...
22 липня 2024
У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували безбар’єрне середовище для учнів
У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували...
Коли йдеться про навчання учнів з особливими освітніми потребами, зволікати з облаштуванням відповідних умов не...