Вже понад пів року успішно функціонує Центр надання адміністративних послуг у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді. Більше ніж 100 різновидів адмін. Послуг мешканці громади можуть отримувати на місці.
У понеділок, 27 травня до цього складу увійшла ще одна важлива функція. Тепер у місцевому ЦНАПі можна отримати закордонний паспорт та паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.
«З Великогаївської громади стартувала децентралізація у Тернопільській області. Тут вже реалізовано 17 інфраструктурних проектів за рахунок державного бюджету. Тому мені приємно завжди сюди приїжджати і бачити динамічні зміни. Сьогодні ми бачимо, що люди відчули переваги надання адмінпослуг. Адже це і мінімізація фактору впливу, і бюрократії. Відкриваючи нову послугу ми даємо можливість людям вирішувати свої проблеми тут – у Великогаївській громаді. Сюди зможуть приїжджати не лише мешканці вашої громади, а й люди з інших районів», - зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...