На особистий прийом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко звернулися депутати та представники Григорівської сільської ради Запорізького району з проблемними питаннями, що виникають під час процесу добровільного об'єднання територіальних громад.
Відповідно до затвердженого Кабінетом Міністрів України перспективного плану формування територій громад Запорізької області Григорівську сільську раду запроектовано включити до Новоолександрівської сільської об'єднаної територіальної громади.
Також до цієї об'єднаної територіальної громади мають увійти Новоолександрівська, Наталівська та Степненська сільські ради Запорізького району. Таке об'єднання дозволить створити спроможну територіальну громаду з чисельністю населення 10 574 особи, а площа території громади становитиме 237,6 кв. км. Прогнозований обсяг доходів спроможної територіальної громади досягатиме 12 889 998 грн.
З метою надання жителям Григорівської громади інформаційно-роз'яснювальної допомоги щодо можливостей та переваг реформи децентралізації влади Зінаїда Бойко запропонувала провести на території Григорівської сільської ради збори громадян за участю представників обласної державної адміністрації, районної влади, суміжних територіальних громад, експертів Центру розвитку місцевого самоврядування.
Share the news:
26 July 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 July 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 July 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 July 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...