Створення розвинутої місцевої пожежної охорони у територіальній громаді, формування місцевої пожежної команди, залучення свідомих громадян — добровольців - для підсилення роботи професійних вогнеборців. Ці та інші питання 3 квітня обговорювали заступник начальника ГУ ДСНС області Катерина Гаврилова, начальник Голопристанського райвідділу ГУ ДСНС Віктор Фисуненко разом з головою Гладківської об’єднаної територіальної громади Олександром Форощуком. Під час зустрічі обговорювалася схема організації заходів для комплексного вирішення завдань щодо забезпечення захисту населення і територій у новоствореній громаді.
"Кожній громаді, з урахуванням об'єктивних чинників, необхідно мати власну місцеву пожежну команду, що у населених пунктах підсилюватимуться добровольцями-вогнеборцями. Саме вони першими прибуватимуть до місця виклику і у разі необхідності залучатимуть для ліквідації пожежі чи іншої надзвичайної події державні пожежно-рятувальні частини, що дислокуються у районі. Таким чином ми зможемо значно скоротити час прибуття першого пожежного підрозділу на місце події і як результат — підвищити рівень гарантування безпеки громадян, особливо у віддалених населених пунктах”, - на цьому наголосила під час спілкування Катерина Гаврилова. Також були обговорені питання організації та здійснення підготовки кандидатів до роботи у місцевій пожежній охороні на базі навчального пункту Аварійно-рятувального загону спецпризначення обласної служби ДСНС. По закінченню зустрічі було підписано меморандум про співпрацю між Гладківською об’єднаною територіальною громадою та Головним управлінням ДСНС України у Херсонській області.
Область:
Херсонська областьГромади:
Гладківська сільська об’єднана територіальна громадаSource:
«Херсонщина за день»
Share the news:
26 July 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 July 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 July 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 July 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...