Молодіжні ради отримали компʼютерну техніку та оснащення для роботи

У межах проєкту проєкту «Активна молодь – сильна громада», який за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» втілює громадська організація «Центр політичних студій», 30 молодіжних рад отримали матеріально-технічну підтримку. Ці ради були створені або пройшли процедуру оновлення під час проєкту.


Відтепер команди молодіжних рад мають для своєї діяльності ноутбуки, проєктори, екрани, крісла-мішки та інше технічне устаткування, а ще – гру «Світ громад», що сприятиме згуртуванню молоді в громадах та посиленню неформального спілкування між молодіжними активістами й активістками та органами місцевого самоврядування.

 «Участь у цьому проєкті допомогла нам покращити менеджмент роботи молодіжної ради, а завдяки напрацьованому нормативно-правовому акту ми нині впроваджуємо спільну роботу з учнівськими самоврядуваннями для розвитку молодіжної політики на території громади. Добре, що є і матеріальна підтримка, і експертна, бо обидві ці складові – важливі», – розповіла голова Боратинської молодіжної ради Олександра Лось.

 

 

«Я багато вже знала про роботу молодіжних рад до старту проєкту, але саме він допоміг систематизувати ці знання, а також сформувати «кістяк» нашої молодіжної ради і дати старт новим ідеям та їхньому втіленню в громаді. Наразі ми подали заявку на облаштування молодіжного простору, сформували рекомендації до програми розвитку молоді на найближчі роки, а також стали відкритішими до молоді нашої громади і її потреб. Гарно, що тепер маємо ще й оснащення для нашого майбутнього молодіжного простору, де буде всім затишно і зручно», – поділилася враженнями секретар Костопільської молодіжної ради Софія Мориконь.

 

 

Про важливість навчання, менторства й матеріальної підтримки також розповіла голова Болградської молодіжної ради Анастасія Безсонова:

«Нам також було важливо, що навчання молоді проходило саме в громаді. Нікуди не треба було їздити, адже зараз не всіх молодіжних активістів і активісток відпускають далеко батьки. І ми дуже згуртувалися за час проєкту, стали частіше збиратись у молодіжному просторі, генерувати ідеї, нові задуми. І нове обладнання, меблі це не лише  зручно, а й  дає молоді відчуття підтримки, яка надихає».

 

 

Нагадаємо, раніше команди молоді пройшли навчання у «Школі молодіжних рад», опанували інструменти адвокації та за підтримки експертів і експерток втілили адвокаційні кампанії у своїх громадах.


Проєкт «Активна молодь – сильна громада» реалізується у Волинській, Рівненській та Одеській областях. Учасницями проєкту є Локачинська, Литовезька, Боратинська, Шацька, Любешівська, Зимнівська, Ратнівська, Вишнівська, Нововолинська, Доросинівська громади з Волині; Березнівська, Клесівська, Білокриницька, Рокитнівська, Бабинська, Радивилівська, Козинська, Костопільська, Здовбицька, Сарненська громади з Рівненщини; Саф'янівська, Арцизька, Кодимська, Нерубайська, Доброславська, Красносільська, Білгород-Дністровська, Визирська, Болградська, Розквітівська громади з Одещини.

12.12.2024 - 10:38 | Views: 96
Молодіжні ради отримали компʼютерну техніку та оснащення для роботи

Tags:

youth international support

Source:

Read more:

12 December 2024

12 December 2024

Вакансія! Фахівець(чиня) з розвитку спроможності громад

Вакансія! Фахівець(чиня) з розвитку...

Опис контексту SALAR International завершила свої поточні проєкти в Україні (DSP та PROSTO), які були...

11 December 2024

Синергетичний підхід: як працює підтримка ветеранів у Калуській громаді

Синергетичний підхід: як працює підтримка...

Як працює механізм підтримки ветеранів війни та членів їхніх сімей на рівні громади, що можна вважати успішними...

11 December 2024

Chornomorsk reboot veteran policy

Chornomorsk reboot veteran policy

After returning from the battlefield to the home, veterans face various challenges: rehabilitation, employment, and...