28 May 2024
Децентралізація
Запровадження cередньострокового бюджетного планування в територіальних громадах - навчальна програма від U-LEAD
Запровадження cередньострокового бюджетного планування в територіальних громадах - навчальна програма від U-LEAD

Міністерство фінансів України відновлює середньострокове бюджетне планування у 2024 році. Бажаєте якісно підготувати прогноз місцевого бюджету? Тоді саме для вас «U-LEAD з Європою» ініціює нову навчальну програму.


Що це?

Це можливість розширити горизонт для формування бюджетної політики на три роки, підвищити професійну майстерність планувати та прогнозувати доходи та видатки бюджету, необхідні для реалізації стратегічних цілей територіальної громади.

Учасники навчальної програми:

  • дізнаються про роль та значення середньострокового планування бюджету
  • зрозуміють основи взаємозв’язку між стратегічним та бюджетним плануванням та організаційно-правові засади формування прогнозу місцевого бюджету
  • зорієнтуються у повноваженнях учасників бюджетного процесу на етапі формування прогнозу місцевого бюджету;
  • розвинуть навички розрахунку прогнозних показників ПДФО, єдиного податку, плати за землю, податку на нерухоме майно, та ін. видів бюджетних надходжень та ін.
  • налагодять співпрацю з колегами з інших громад України

Коли?

Тривалість – 6 тижнів, початок 23 травня. Усі заходи проводитимуться онлайн та є безкоштовними для учасників.

Хто може взяти участь?

Команди (по 2 особи в кожній) 45 територіальних громад з населенням до 50 тисяч, які не перебувають на тимчасово окупованій території. До складу команди можуть входити – 1 представник місцевого фінансового органу та 1 представник головного розпорядника коштів.

Як взяти участь?

Для участі у відборі необхідно заповнити заявку, що додається та надіслати її на електронну адресу: regops.u-lead@giz.de до 18:00 26 квітня 2024 року, в темі повідомлення вказавши «Прогноз бюджету_ Назва громади_Область» у форматі MS Excel.

Дізнатися деталі участі у Навчальній програмі можна на Заході-презентації, що відбудеться 17 квітня 2024 року о 14:00, взяти участь у якому можна за цим посиланням: PRESENTATION EVENT ON 17.04.2024

Views: 2798
Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Related news: study
Read more: