28 May 2024
Децентралізація
До уваги громад! Посібник з проєктування енергоефективних шкіл з'явився у відкритому доступі
До уваги громад! Посібник з проєктування енергоефективних шкіл з'явився у відкритому доступі

«Методичні рекомендації – Основи проектування та реконструкції енергоефективних будівель закладів загальної середньої освіти з поліпшеними екологічними характеристиками» - видання, оновлене цього року, з'явилося у відкритому доступі.


ЗАВАНТАЖИТИ Методичні рекомендації (PDF, 9,6 МБ)

Остання редакція враховує зміни законодавства, що відбулись за останні два роки, зокрема й новий Закону України «Про енергетичну ефективність». Також посібник оновлений з урахуванням нових Державних Будівельних Норм (ДБН) і національних стандартів у сфері управління відходами руйнації, термомодернізації, вимог до укриттів.

Методичні рекомендації будуть корисними замовникам для складання завдання на проектування об’єкту реконструкції чи нового будівництва, архітекторам, проектувальникам. Застосування рекомендацій та рішень, зазначених у посібнику, дозволить замовити і розробити проєкт за принципом Build Back Better (відбудувати краще ніж було) з урахуванням кращих практик ЄС та рекомендацій Світового банку.

Такі проєкти матимуть перевагу в отриманні фінансової допомоги для відбудови, тому що відповідатимуть вимогам потенційних донорів до енергетичної ефективності, кліматичної та екологічної сталості. Відповідно, це означає ефективне використання коштів на утримання закладу і забезпечує комфортне та здорове середовище для навчання дітей.


Друге видання Методичного посібника розроблено за підтримки проєкту GIZ Ukraine "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні", що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) на замовлення Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

Views: 593
Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Related news: energy efficiency
Read more: