18 July 2024
Децентралізація
Переваги використання інформаційних ресурсів національної інфраструктури геопросторових даних для органів місцевого самоврядування - роз’яснення Держгеокадастру

Сьогодні використанню геопросторових даних для прийняття ефективних управлінських рішень приділяється значна увага. Якісні геодані необхідні для планування та управління розвитком територій, зокрема, органам місцевого самоврядування.

Держгеокадастр спільно з Програмою USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) підготував роз’яснення щодо повноважень громад та переваг, які вони отримають від наповнення даними національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД).


Відеороз’яснення:

 

 

Також задля підвищення спроможності громад у поводженні із геопросторовими даними та у розвитку НІГД за підтримки Програми USAID АГРО розроблено Методичні рекомендації щодо діяльності органів місцевого самоврядування у сфері НІГД.

З Методичними рекомендаціями можна ознайомитися за посиланням (PDF, 5 МБ).

З питань технічної підтримки національного геопорталу НІГД можна звертатися до адміністратора національного геопорталу – Науково-дослідного інституту геодезії і картографії (vgst@gki.com.ua).

Views: 814
Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Related news: spatial planning
Read more: