Європейська інтеграція відкриває перед українськими громадами велику кількість міжнародних можливостей для співпраці в рамках європейських програм. На жаль, поки що багато вже наявних інструментів недовикористовуються через брак знань та спроможностей. Саме тому команда ініціативи Cities4Cities|United4Ukraine за підтримки SALAR International розробила тижневий онлайн-курс “Євроінтеграції для українських муніципалітетів”, який стартує 15 квітня.
«Цим курсом ми хочемо заповнити прогалини у знаннях та поділитися цінною інформацією “з перших уст” про те, як українським громадам активніше брати участь у європейських програмах, проектах та розвивати співпрацю на європейському рівні. Також, ми хочемо підготувати українські громади до процесу вступу в ЄС та звернути увагу на ті політики і стандарти ЄС, які вже зараз варто брати до уваги при реалізації різних проектів на місцевому рівні», — зазначає Марта Супрун, експерта з міжнародної співпраці Cities4Cities | United4Ukraine.
Лекторами є не теоретики, а експерти, які працюють в структурах ЄС і менеджерять політики та програми пов'язані з Україною:
Щоб навчання було ефективнішим, представники хорватських, чеських, польських, угорських та українських муніципалітетів ділитимуться практичними кейсами роботи з програмами Євросоюзу.
Теми, які розкриватимуться на курсі:
Для кого? Для громад, які розвивають міжнародну співпрацю. Рекомендуємо фахівцям, відповідальним за міжнародну співпрацю у муніципалітеті.
Коли? 15-19 квітня (перша половина дня) у Zoom.
Участь та сертифікат:
Навчання відбуватиметься онлайн щодня з у режимі відеоконференції в Zoom. Учасники та учасниці матимуть можливість отримати цифровий сертифікат про завершення курсу (за умови успішного складання тесту та відвідування щонайменше 4 днів курсу наживо у Zoom).
Реєстрація триває до 23:59 8 квітня.
Участь в онлайн-курсі “Євроінтеграція для українських муніципалітетів” безкоштовна за умови попередньої реєстрації на навчальній платформі ACADEMY Cities4Cities. Академія покликана надати практичні знання управлінцям українських муніципалітетів з міжнародної співпраці для успішного розвитку громад в контексті Євроінтеграції.
Програма, реєстрація та деталі курсу на сайті: https://academy.cities4cities.eu/eurointegration
Нагадаємо, це вже не перший навчальний курс, який розробляє ініціатива Cities4Cities|United4Ukraine для посилення міжнародної співпраці українських громад. Попередній курс з міжнародної співпраці та проектного менеджменту відтепер доступний громадам на навчальній платформі ініціативи. Навчання пройшли вже понад 1000 представників українських громад.
Сities4Cities | United4Ukraine — партнерські ініціативи, які об’єднали зусилля у вересні 2022. Проєкт допомагає українським громадам налагодити міжмуніципальні партнерства з муніципалітетами країн Європи.
Сities4Cities було засновано містом Зіндельфінден (Німеччина) під патронатом Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. United4Ukraine започаткували SALAR International та місто Львів (Україна) за підтримки Шведської агенції міжнародного розвитку (Sida).
Стратегічні партнери: Асоціація міст України, Всеукраїнська асоціація ОТГ.
Tags:
study European integration education
Source:
Проект «Підтримка децентралізації в Україні» (SALAR International)
25 November 2024
28 листопада: експертна публічна дискусія...
28 листопада, з 15:00 до 16:30 Інститут аналітики та адвокації (ІАА) проводитиме публічну дискусію «Відбудова громад:...
25 November 2024
Стратегії розвитку територій потрібні навіть...
До 13 лютого 2025 року кожен регіон має актуалізувати свою стратегію розвитку у відповідності до оновленої цього року...
25 November 2024
26 листопада – вебінар «Державний бюджет на освіту 2025. Ключові пріоритети та інвестиції»
26 листопада – вебінар «Державний бюджет на...
Швейцарсько-український проєкт DECIDE запрошує на вебінар про кошти на освіту і науку, закладені у Державному бюджеті...
25 November 2024
Яким буде освітній бюджет 2025 - основні акценти
Яким буде освітній бюджет 2025 - основні...
Верховна Рада України ухвалила бюджет на наступний рік. Яким він буде для освіти, розбиралися експерти...