19 May 2024
Децентралізація
До уваги ОМС! 14 березня – Конгресові слухання проєкту Національного плану з енергетики та клімату. Розпочалася реєстрація
До уваги ОМС! 14 березня – Конгресові слухання проєкту Національного плану з енергетики та клімату. Розпочалася реєстрація

14 березня об 11:00 розпочнуться Конгресові слухання проєкту Національного плану з енергетики та клімату (НПЕК).


Організатори – Офіс Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України та Міністерство економіки України запрошують представників органів місцевого самоврядування всіх рівнів, а також представників всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування взяти активну участь в обговоренні  проєкту Національного плану з енергетики та клімату.

НПЕК - стратегічний документ, спрямований на узгодження енергетичної та кліматичної політики для забезпечення сталого розвитку та відновлення економіки України.

Україна, як учасник Енергетичного Співтовариства та країна-кандидат на вступ до ЄС, зобов'язалася розробити цей План згідно з вимогами європейського законодавства.

Щоб долучитися до Конгресових слухань онлайн, зареєструйтеся до 15 год 13 березня за https://bit.ly/3TtJnPf.

Ознайомитись з проєктом НПЕК можна тут: https://bit.ly/3UCP1zu.

Ознайомитись з презентаційними матеріалами можна тут: https://bit.ly/3wMrd2r.

Трансляція Конгресових слухань наживо на Facebook-сторінках Конгресу, Мінекономіки та порталу «Децентралізація»

Міністерство економіки України координує розробку НПЕК, до якої долучені всі ключові міністерства і відомства, спільно з незалежними експертами під егідою аналітичного центру DiXi Group та ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» за підтримки Посольства Великої Британії та Net Zero World Initiative.

Інформаційний партнер Конгресових слухань - портал «Децентралізація».

Views: 2478
Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Related news: announcement
Read more: