28 May 2024
Децентралізація
Як Мостиська громада залучає мешканців до цивільного захисту
Як Мостиська громада залучає мешканців до цивільного захисту

Мостиська громада, що на Львівшині, за допомогою міжнародних партнерів створила добровільну пожежну команду у селі Зав’язанці та загалом підвищує обізнаність місцевих мешканців про цивільних захист.


Громада взяла участь у трьохрічному проєкті Фонду міжнародної солідарності «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Завдяки фінансуванню Фонду, 12 добровольців громади отримали можливість пройти спеціалізоване навчання за програмою для членів добровільної пожежної охорони на базі ДСНС України, а також оновити матеріально-технічну базу на загальну суму 108,3 тис. злотих.

В ході проєкту, члени пожежної команди відвідали з навчальним візитом Польщу та пройшли дводенне навчання з домедичної допомоги.

Наразі Мостиська громада популяризує добровільний пожежний рух серед мешканців та молоді, зокрема й в рамках участі у грантовій програмі «Конкурс мікрогрантів – Україна 2023/UA-CP». За допомогою закупленого спорядження і навчальних матеріалів, загальною вартістю 183 тис. грн, громада провела практичні заняття, ігрові вправи та тренінги на пожежну тематику та з надання домедичної допомоги.

Більше про мотивацію вогнеборців села Зав’язанці та шлях розвитку їхньої пожежної команди – дивіться у сюжеті DW:

 

 

Views: 1514
Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Related news: safety
Read more: