03 March 2024
Logo slogan
В Одесі відкрили представництво європейської асоціації місцевої демократії

 

В Одесі, для підтримки відновлення та розвитку громад Одеського району, відкрили місцеве представництво організації «Європейська асоціація місцевої демократії» - ALDA. Представництво відкрито у партнерстві з органами місцевого самоврядування України та країн-членів ЄС.

Про це повідомляє сайт Одеської міської ради.

«Впевнений, Агенція місцевої демократії надасть можливість громадянам активно брати участь у прийнятті рішень, які впливають на їхнє життя. Це буде сприяти зближенню влади та громад, покращить зв'язок та взаєморозуміння», - сказав мер Одеси Геннадій Труханов.

 

«Відкриття Агенції місцевої демократії в Одесі свідчить про сильну волю українського народу та місцевих діячів, а також про зобов’язання підтримувати демократичні цінності перед лицем жорстокої агресивної війни росії», - сказав президент Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Марк Кулз.

Як підкреслила Генеральний секретар ALDA пані Антонелла Вальморбіда, філіал LDA Odesa створюється як інструмент підтримки розвитку довгострокового співробітництва та реалізації проєктів співпраці між партнерами з України та ЄС.

«Все, що ми робимо ці місяці та роки, це для того, щоб підтримати європейські та демократичні прагнення. Ми віримо, також як і ви, у вашу Перемогу», - сказала Антонелла Вальморбіда.

Одеська районна рада стала першою радою в Україні, що вступила до Європейської асоціації місцевої демократії.

 

Views: 112
Related news:
Read more: