12 April 2024
Logo slogan
Глазго та Миколаїв стануть порідненими містами

Англійське місто Глазго та місто Миколаїв готуються до офіційного встановлення побратимських відносин.


Про це повідомляє ВВС.

Голова Ради Сьюзен Ейткен зустрілася з представниками України у Сполученому Королівстві, щоб знайти в Україні місто-побратим та обговорили певні деталі.

У повідомленні йдеться про те, що Миколаїв, який постраждав від російських ракетних ударів, був обраний через спільну з британським містом історію суднобудування.

“Ми віримо, що жителі Глазго будуть готові надати практичну підтримку та допомогу, а також моральну підтримку жителям Миколаєва, оскільки ви працюєте, щоб задовольнити їхні потреби та відновити своє місто серед постійної загрози унаслідок російської агресії”, — йдеться у листі ради Глазго.

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич зазначив у своєї відповіді до ради британського міста, що побратимство з Глазго було б великою честю.

“Для мене і для нашого міста велика честь розширювати наші міжнародні зв’язки в такий складний для України час, ділитися досвідом, щоб відбудувати Миколаїв і якнайшвидше завершити війну”, – відповів Олександр Сєнкевич.

Також у повідомленні зазначається, що пропозицію про побратимство буде представлено на повному засіданні Ради Глазго найближчими днями. Радникам буде запропоновано просувати прогрес у підписанні меморандуму про взаєморозуміння та запросити представників українського міста на церемонію в Глазго.

Views: 244
Related news: partnership
Read more: