05 March 2024
Logo slogan
Зразки документів для підготовки програми комплексного відновлення території громади
Зразки документів для підготовки програми комплексного відновлення території громади

Фахівці Програми USAID DOBRE підготували 2-гу частину зразків документів, які готують під час розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення території територіальної громади (ПКВ).


У матеріалах наведено зразки документів на утворення робочої групи, збір пропозицій від громадськості після прийняття рішення про розробку ПКВ, форми для збору вихідних даних від розпорядників інформації, запити про державні інтереси та інтереси суміжних громад.

З першою частиною зразків документів ви можете ознайомитись тут План дій з розробки Програми комплексного відновлення територій громад - експертні пропозиції.

Матеріали будуть корисними для голів територіальних громад, начальників військових адміністрацій територіальних громад, їх заступників, працівників виконавчих органів, які залучені до розроблення ПКВ; працівників обласних військових адміністрацій, уповноважених органів містобудування та архітектури, громадських активістів, бізнесу.

У коментарях до зразків документів ви можете знайти поради, які мають полегшити роботу над документами під час створення ПКВ.

ЗАВАНТАЖИТИ зразки документів, DOCX 300 кБ.

Attached files:
Views: 7962
Related news: repair
Read more: