17 July 2024
Децентралізація
В Tech StartUp School презентували навчальні матеріали курсу «Creative Thinking»
В Tech StartUp School презентували навчальні матеріали курсу «Creative Thinking»

Курс «Креативне мислення» є базовим для усіх учасників проєкту «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО», який реалізується на Львівщині Tech StartUp School в рамках грантової співпраці з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА».


На цьому курсі молодь навчають мислити творчо та нестандартно, проходити шлях від пошуку ідей до їх реалізації. Саме так народжуються майбутні стартапери та підприємці, які започаткують нові бізнеси та створять у своїх громадах нові робочі місця, покращуючи якість життя на місцевому рівні.

Навчальні матеріали є унікальними та розроблені спеціально для навчання учасників проєкту.⠀

«Нині на ринку немає достатньої кількості матеріалів, які б допомагали розвивати креативне мислення в молоді. Є безліч фрагментарних розробок, у межах яких проскакують «креативні» завдання. Але досі не сформовано комплексний підхід, який би враховував як теорію, так і практику розвитку креативності. Молоді необхідно доносити гарні приклади з реалізації креативного мислення та показувати перспективи успіху! Для цього слід не лише розповідати про креативність, а й повсякчас тренуватися та опрацьовувати як нестандартні ситуації, так і звичні задачі, вирішуючи їх в оригінальний спосіб. Саме такий підхід використано в пропонованому підручнику з «Креативного мислення»: теорія плюс багато практики!» – розповідає розробниця навчальних матеріалів доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка» Олександра Мрихіна.⠀

Унікальність підручника «Креативне мислення» в тому, що учасники мають змогу пройти шлях від формулювання креативного задуму до його реалізації, а також отримати практичне розуміння ролі креативного мислення в сучасному бізнесі (ЗАВАНТАЖИТИ КНИГУ, pdf 11,2 МБ).⠀

Книга складається з двох частин, кожна з яких містить розділи, поділені на параграфи. Після кожного розділу наведено завдання для перевірки знань та тренувальні сесії з розвитку креативного мислення. В кожному параграфі є цікаві факти й історії з життя людей, для яких креативність стала життєвим рушієм. У підручнику наведено багато кейсів, мотиваційних життєвих кредо відомих людей, щоб надихнути молодь на політ думки у креативному просторі неймовірного життя.

 

 

Для практики креативного мислення спеціально розроблено робочий зошит із завданнями, сформованими на основі реальної методики дизайн-мислення, яку практикують відомі й успішні компанії світу, зокрема Google, Facebook, Netflix, Samsung, Tesla Motors, IKEA, Siemens та інші. Представлені завдання складені так, щоб учасник зміг осягнути основи реального бізнесу: проаналізувати сучасний ринок та знайти в ньому нішу для своєї ідеї, оцінити її перспективу для ринку, зробити прототип свого продукту та багато іншого (ЗАВАНТАЖИТИ ЗОШИТ, pdf 4,5 МБ).

В межах гранту буде надруковано 500 комплектів матеріалів «Creative Thinking», які передадуть в громади Львівщини. А завдяки масштабуванню проєкту, найближчим часом курс зможуть пройти школярі й студенти Рівненщини, Волині та Закарпаття.

Views: 3046
Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Related news: youth
Read more: