21 April 2024
Logo slogan

Економічні профілі громад Львівської області – крок до місцевого економічного розвитку

Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» розробила економічні профілі 10-ти громад-партнерок Проєкту Львівської області.

Економічний профіль громади є основним ресурсом для ухвалення якісних та ефективних управлінських рішень, виявлення негативних тенденцій розвитку, оцінки економічного потенціалу громади, вибору пріоритетних напрямів розвитку, створення стратегії та залучення інвестицій. Створені профілі сприятимуть місцевому економічному розвитку громади, підвищенню якості життя мешканців та інтеграції ВПО і релокованого бізнесу в економічний простір приймаючих громад.

Для кожної з громад – це своєрідний паспорт. Статистична інформація, а також дані та показники, які містяться у даному документі, допомагають не тільки проаналізувати стан справ у громаді, а й окреслюють можливості її подальшого розвитку, відображають потенційні точки втручання та можливі інструменти впливу. Документ задає напрям можливої співпраці представників влади, місцевого та релокованого бізнесу, ВПО та місцевих мешканців, вказуючи на галузі та сфери діяльності, які потребують додаткової уваги та / або є пріоритетними для економічного розвитку.

Створення профілю громади є першим кроком для напрацювання якісної Програми місцевого економічного розвитку, Інвестиційного паспорту та створення чи актуалізації Стратегії розвитку громади. Варто підкреслити, що дані економічні профілі громад створювалися з урахуванням ресурсного потенціалу релокованого бізнесу та ВПО.

З економічними профілями громад можна ознайомитись за посиланнями:

Повні профілі громад є доступними за посиланням.


Профілі громад підготовлені Агенцією місцевого економічного розвитку Яворівщини в рамках реалізації проєкту «Формування програм місцевого економічного розвитку через інтеграцію переміщених підприємств і ВПО в економічне життя територіальних громад», що став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цих матеріалів не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Share the news:

Read more:

20 April 2024

Львів побратався з містом Мехелен

Львів побратався з містом Мехелен

Бельгійське місто Мехелен стало 24-м містом-побратимом Львова. Про це в соціальній мережі повідомив Львівський...

19 April 2024

New training "Skills of specialists in a modern ASC" for hromadas of Cherkasy Oblast

New training "Skills of specialists in a modern...

On April 18-19, the team of the Swedish-Ukrainian project PROSTO “Support to Services Accessibility in Ukraine”...

19 April 2024

Отримання субвенції для будівництва укриттів у закладах освіти: розпочався прийом заявок

Отримання субвенції для будівництва укриттів у...

  Міністерство освіти і науки України, відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2024...

19 April 2024

Місцеві бюджети під час війни: як виконуються та якого законодавства потребують

Місцеві бюджети під час війни: як виконуються...

18 квітня відбувся четвертий із серії публічних діалогів «Децентралізація на зв’язку» на тему місцевих бюджетів. У...