20 July 2024
Децентралізація

Як Лубенська та Оржицька громади співпрацюють з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА»

 

Команда Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відвідала партнерські Лубенську та Оржицьку громади Полтавської області. Під час зустрічей з керівництвом громад мова йшла про поточну та майбутню співпрацю. Громади також продемонстрували роботу обладнання, переданого Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» для реагування на надзвичайні ситуації та якісного надання послуг мешканцям.


Марат Кюрчевський, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), повідомив:

«USAID всіляко підтримує громади для збільшення їхньої спроможності реагувати на надзвичайні ситуації та шукати точки економічного зростання навіть у ці складні часи. Місцеве самоврядування вже зараз повинне працювати над кроками післявоєнного відновлення та розвитку. Стратегічне планування, спрямоване на відновлення, сприятиме максимально ефективному використанню всіх наявних ресурсів, а також залученню додаткових. Тож, ми радо допомагатимемо громадам у цьому напрямку на додачу до першочергової кризової допомоги».

Наталія Гнидюк, заступниця Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», сказала:

«Ми тісно працюємо з громадами для розробки стратегій розвитку, комплексних планів просторового розвитку, інвестиційних паспортів громад та іншої стратегічних документів, що сприятиме нашим партнерам у пошуку додаткових ресурсів для планування післявоєнної відбудови».

Олег Соболєв, перший заступник Лубенського міського голови подякував USAID за підтримку та зазначив важливість руху вперед навіть у військовий час:

«Незважаючи ні на що, ми докладаємо всіх зусиль для безперебійного надання послуг жителям громади і вдячні Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за надану підтримку у цьому напрямку. У подальших планах громади є розробка стратегії розвитку та інвестиційного паспорту громади. Впевнені, що за підтримки фахівців проєкту спільними зусиллями ми підготуємо якісні документи, які відкриють нові можливості для розвитку Лубенської громади та додаткового залучення інвестицій».

Олена Сидоренко, голова Оржицької громади, зазначила:

«Завдяки співпраці з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» Оржицька громада, серед іншого, покращила надання медичних послуг та забезпечує першочергові потреби внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у нашій громаді. Ми раді, що вся підтримка від проєкту є багатоцільовою. Сподіваюся, разом ми напрацюємо ефективні кроки для відновлення та подальшого розвитку нашої громади».

Attached images:

Tags:

international support

Область:

Полтавська область

Громади:

Лубенська територіальна громада Оржицька територіальна громада

Source:

Share the news:

Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Read more:

19 July 2024

30 липня - вебінар «Місцеві бюджети після схвалення Бюджетної декларації на 2025-2027 роки»

30 липня - вебінар «Місцеві бюджети після...

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запрошує взяти участь у вебінарі...

19 July 2024

Безбар'єрність шкільних просторів (запис вебінару)

Безбар'єрність шкільних просторів (запис вебінару)

Як зробити шкільні приміщення доступними для всіх, дізнавалися учасники вебінару від Швейцарсько-українського проєкту...

19 July 2024

П’ядицька громада на Прикарпатті тепер має обладнання для сортування та зберігання лохини

П’ядицька громада на Прикарпатті тепер має...

П’ядицька громада в Івано-Франківській області широко відома своїм проєктом вирощення органічної лохини, який...

19 July 2024

Три тисячі робочих місць та близько 6 млрд грн інвестицій: Уряд вніс до реєстру новий індустріальний парк на Київщині

Три тисячі робочих місць та близько 6 млрд грн...

На Київщині з’явиться новий індустріальний парк. Рішення про включення «ГРІН ІНДАСТРІАЛ ПАРК» до Реєстру...