22 June 2024
Децентралізація

Програма «Прихисток»: загальна сума на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО у серпні становить майже 117 млн грн

Кабінет Міністрів України виділив із резервного фонду державного бюджету понад 34 млн грн на компенсацію витрат за серпень власникам житла, які прихистили вимушених переселенців. Відповідне розпорядження Уряд ухвалив 14 жовтня. 


Також за серпень часткову компенсацію витрат за 22 областями на загальну суму понад 82 млн грн буде проведено коштом міжнародних благодійних організацій та громадських об’єднань, а саме: Товариством Червоного Хреста України.

«Уряд продовжує підтримувати українців, які надають своє житло для вимушених переселенців. Лише у серпні у межах соціальної програми «Прихисток» притулок отримали  понад 385 тисяч тих, хто через війну втратив можливість жити у своїх власних оселях.  Але кількість тих, хто прихистив, набагато більша. Дякую всім, хто і надалі долучається до цього проекту. Окрема подяка нашим міжнародним партнерам, які долучилися до фінансування цієї важливої соціальної програми», — зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Компенсацію власник житлового приміщення отримує виключно в безготівковій формі. 

Раніше Уряд вніс зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб. Йдеться про збільшення вдвічі суми грошової допомоги (близько 900 грн) у період опалювального сезону власникам житла, які прихистили в себе вимушених переселенців.

Нагадаємо, 10 вересня у межах програми «Прихисток» більш як 32,7 млн грн виділено з резервного фонду державного бюджету на компенсацію витрат за липень власникам житла, які прихистили внутрішньо переміщених осіб.

14.10.2022 - 16:48 | Views: 3206
Програма «Прихисток»: загальна сума на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО у серпні становить майже 117 млн грн

Tags:

social services war Oleksii Chernyshov

Source:

Мінрегіон

Share the news:

Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Read more:

21 June 2024

Успішний досвід Польщі – українським громадам: які корисні кейси варто запозичити

Успішний досвід Польщі – українським громадам:...

Програма USAID DOBRE сприяє співробітництву не тільки між самоврядуваннями України, а й польсько-українській...

21 June 2024

У Кушугумській громаді добровільну пожежну команду створили за 23 години

У Кушугумській громаді добровільну пожежну...

Організація місцевих пожежно-рятувальних підрозділів є завданням місцевого самоврядування. U-LEAD познайомив...

21 June 2024

Мобілізація і військовий облік: експерти роз’яснили ОМС їхні повноваження та відповідальність

Мобілізація і військовий облік: експерти...

Оборонна і мобілізаційна робота, а також військовий облік громадян належать до компетенції державних органів та...