Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» посилює роботу з грантоотримувачами у партнерських регіонах
17 червня у Львові відбулася координаційна зустріч Марата Кюрчевського, керівника проєктів з місцевого самоврядування та децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку в Україні та представників Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» з організаціями, які отримають підтримку USAID у реалізації малих грантів у областях, що є партнерами Проєкту.
Зокрема, на зустрічі були присутні представники таких організацій, як «Криголам», «Фонд Східна Європа», «Асоціація інноваційної та цифрової освіти» та «Tech StartUp School». Під час зустрічі було представлено майбутні активності грантоотримувачів, обговорено цілі діяльності та можливості співпраці між ними для посилення спільних зусиль.
«Агентство США з міжнародного розвитку USAID підтримує реформу децентралізації в Україні від самого її початку і завжди одним з головних елементів цієї підтримки була робота з громадянським суспільством на місцевому рівні – громадськими організаціями, ініціативними групами, молодіжними радами, органами самоорганізації населення – задля забезпечення ефективного партнерства в громадах та зміцнення системи місцевого самоврядування заради прогресу всієї України. Я сподіваюся на плідну співпрацю з організаціями громадянського суспільства у реалізації малих грантів у рамках нашого Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Кожен з цих грантів є частиною загальної рамки проєкту і працює на його виконання. Я радий, що наші партнери – організації громадянського суспільства, які отримують фінансування від USAID, – мають нагоду зустрітися один з одним і скоординувати свої зусилля задля спільного результату – зміцнення системи місцевого самоврядування в Україні», – наголосив Марат Кюрчевський, керівник проєктів з місцевого самоврядування та децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку в Україні.
«Через систему малих грантів у партнерських регіонах Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» сприяє здійсненню трансформаційних перетворень на місцевому рівні. Їхня реалізація дозволить посилити спроможність органів місцевого самоврядування та його посадових осіб здійснювати відповідні повноваження, щоб люди у громадах могли скористатися всіма перевагами децентралізації», – сказала Наталія Гнидюк, заступниця керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» сприяє Уряду України у просуванні та здійсненні реформи децентралізації шляхом підтримки органів місцевого самоврядування, які повинні стати більш спроможними, підзвітними перед громадянами та такими, які здатні ефективно надавати послуги. Загалом підтримка Проєкту охопить 7 областей і понад 65 громад.

Attached images:
Tags:
Source:
Проект USAID «ГОВЕРЛА»

Share the news:
09 May 2025
Як працюватиме програма «Шкільний автобус — 2025»: умови співфінансування та пріоритети
Як працюватиме програма «Шкільний автобус —...
Швейцарсько-український проєкт DECIDE підготував детальну інфографіку про умови надання державної субвенції...
09 May 2025
Програма Polaris відкриває новий набір громад для партнерства з розвитку інституту старост
Програма Polaris відкриває новий набір громад...
Шведсько-українська Програма Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» оголошує новий відбір...
09 May 2025
Як залучити громадськість до розробки завдання на комплексний план
Як залучити громадськість до розробки завдання...
Успішне майбутнє громади починається з якісного плану. Та перед тим, як креслити лінії на карті чи розробляти...
08 May 2025
Які дослідження потрібні для відновлення та стійкості України - онлайн-семінар
Які дослідження потрібні для відновлення та...
Небайдужих українців, чия діяльність не пов’язана зі сферою науки та інновацій, запрошують взяти участь в...